Zaproszenie do Krakowa

Informacje, kontakt, itd.

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

hryztuz
Posty: 89
Rejestracja: 12-11-2011, 14:20
Lokalizacja: Kraków

Zaproszenie do Krakowa

Post autor: hryztuz »

Mam nadzieję, że zawitacie.

Formacja ASG Monolit
zaprasza na


Dynamic Team Competition
Edycja I


Miejsce: Fort f50 Kraków
Data: 30.03.2014 r.
Początek: 10:00
Rejetracja od 09:00

I. Regulamin
1. Organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za nieszczęśliwe wypadki w czasie trwania imprezy, przed nią oraz po jej zakończeniu oraz za sprzęt i osobiste przedmioty uczestników.
2. Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania zasad zawartych w regulaminie oraz instrukcji organizatorów.
3. Rejestracja jest akceptacją regulaminu zawodów oraz ryzyka i zagrożeń jakie towarzyszące grze.
4. Uczestnik porusza się po terenie rozgrywki na własne ryzyko, unikając niebezpiecznych miejsc. Uczestnicy zobowiązani są do bezwzględnego wykonywania poleceń wydawanych przez organizatorów oraz osoby przez niego upoważnione.
5. Osoby pod wpływem alkoholu i innych używek jak i osoby przejawiające zachowania agresywne będą usuwane z rozgrywki.
6. Podczas trwania zawodów obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu, zażywania Śródków psychoaktywnych oraz agresywnych zachowań. Osoby nie stosujące sie do tej zasady będą wykluczane z udziału w zawodach.
7. Spory dotyczące trafienia rozpatrywane są przez graczy na miejscu w cywilizowany sposób.
8. Ochrona oczu jest obowiązkowa na całym terenie rozgrywki, przez cały czas jej trwania. Organizatorzy nie zapewnią uczestnikom wymaganej ochrony. Gracze zobowiązani są zapewnić ją sobie we własnym zakresie.
9. Uczestnicy wyrażają zgodę na nieodpłatne fotografowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby w związku z imprezą oraz wykorzystywanie jej wizerunku (umieszczanie tych zdjęć w internecie i innych mediach).
10. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od jego przestrzegania i odpowiedzialności
w przypadku jego złamania.
11. Na terenie rozgrywki, w czasie jej trwania mogą pojawiać się cywile (spacerowicze). Osoba, która zauważy cywila (cywili) ma obowiązek poinformować o tym pozostałych graczy i organizatorów. Na dany sygnał (2 krótkie sygnały) gra zostaje przerwana do czasu opuszczenia przez cywilów placu gry. Wznowienie gry następuje po kolejnych 2 sygnałach sygnałach sędziego czy organizatora. W czasie przerwy w grze zawodnicy biorący udział w rozgrywce nie mogą się przemieszczać.
13. W punkcie rejestracji będzie możliwość nabycia amunicji 0,20 g
14. Organizator przewiduje możliwość wypożyczenia replik mieszczących się w limitach fps.

II. Zgłoszenia:
1. Zgłoszenia teamów odbywają sie do dnia 28 marca 2014 (włącznie). Rejestracji dokonujemy poprzez e-mail: asg.monolit@gmail.com W treści e-maila należy wpisać:
- nazwę teamu
- imię, nazwiską i ksywę dowódcy teamu
- ksywy członków teamu
2. Wpłat należy dokonywć na konto nr 12 2490 0005 0000 4000 3604 5413 kwotą 40 zł. z dopiskiem DTC i nazwą TEAMU (np. DTC ASG "Monolit") Oplata jest jednorazowa dla każdego temu i nie podlega zwrotowi.
3. Ekipy, które zakończyły proces rekrutacji zostaną wpisane na listę prowadzoną przez organizatorów zawodów na : FunPage FACEBOOK "Formacja ASG Monolit".
4. Ilość miejsc jest ograniczona. Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia procesu rejestracji uczestników po wyczerpaniu liczby miejsc.

III. Finansowanie i nagrody:
1. Koszt uczestnictwa drużyny w zawodach wynosi 40zł (10zł/osoba)
2. Organizatorzy zawodów nie otrzymują żadnych korzyści finansowych z zawodów.
3. Zebrana suma zostanie przeznaczona na nagrody dla zwycięzców zawodów oraz pokrycie kosztów organizatorów w kwotach:
- 40% zebranej kwoty dla drużyny, która zajmie 1 miejsce
- 25% zebranej kwoty dla drużyny, która zajmie 2 miejsce
- 20% zebranej kwoty dla drużyny, która zajmie 3 miejsce
oraz 15 % na pokrycie kosztów zawodów.
4. Nagrody otrzymają dowódcy Teamów w kopertach po zakończeniu zawodów.
5. Organizatorzy wystawią puszkę, do której uczestnicy będę mogli wrzucać wolne datki dla organizatorów.

IV. Zasady:
- w zawodach biorą udział wyłącznie 4 osobowe teamy
- wiek uczestników: + 18
- czas 1 rozgrywki: 8 minut
- nieprzekraczanlnuy limit FPS: 360 +/-10 (mierzony na kulkach 0,20 g)
- ilość ammo: nieograniczona
- rodzaj replik: dowolność
- zakaz używania pirotechnik
- ilość replik: każdy zawodni może posiadać wyłącznie 1 sztukę
- rodzaj magazynków (dowolność)
- wymagania: czerwona szmata i ochrona oczu
- podczas zawodów nie ma możliwości zmian z teamach
- łączność dozwolona
- opaski RAN (czerwone) są przypisane do poszczególnego zawodnika i nie wolno przekazywać
- zakaz używania alkoholu, środków psychoaktywnych i agresji.


V. Trafienia:
Za trafienie uznaje się każdy przypadek trafienia kulką w ciało, replikę, element ubioru czy wyposażenia (w tym rykoszety oraz FRIENDLY FIRE). NIE MA OSÓB RANNYCH, osoba trafiona (TRUP) oznacza się w widocznym miejscu czerwonym materiałem (szmata, czapka, chusta itd.) i udaje się do respa (miejsce rozpoczęcia rozgrywki) skąd może ponownie wrócić do gry po przekazaniu sędziemu jednej z 2 czerwonych opasek (im szybciej dotrze do respa tym szybciej wróci do gry). Respown dla każdego gracza przewidziany jest tylko jeden raz). Po drugim trafieniu zawodnik zostaje wyeliminowany z gry. Zawodnik w takim przypadku zobowiązany jest do przekazania sędziemu znajdującemu sie w respie 2 opaski i opuszczenia placu gry.

VI. Przebieg rozgrywki:
Teamy rozpoczynają rozgrywkę z wyznaczonych miejsc będących równocześnie miejscem respownowania oraz miejscem, do którego należy dostarczyć flagę. Strony oznaczone zostaną kolorową taśmą na ramieniu (żółtą lub niebieską) jako oznaczenie teamu. Każdy zawodnik otrzyma dodatkowo 2 opaski koloru czerwonego, które należy zwrócić sędziemu znajdującemu się w respie po każdym trafieniu (1 trafienie - 1 opaska, 2 trafienie - 2 opaska).
Rozgrywkę rozpoczyna i kończy każdorazowo sędzia główny jednym ok. 1 sekundowym sygnałem. W przypadku nie zakończenia gry przed czasem (przejęcie flagi czy wyeliminowanie wszystkich przeciwników) po upływie czasu rozgrywki sędziowie liczą ilość zawodników każdego teamu zdolnych do gry. Zwycięża drużyna mająca więcej trafień (fragów) na swoim koncie. W przypadku remisu następuje 3 min. dogrywka w której każdy zawodnik ma tylko 1 życie.
Rozgrywka prowadzona jest w systemie pucharowym, tzn. że drużyna zwycięska przechodzi do dalszego etapu zawodów a drużyna zwyciężona odpada z gry. W przypadku nieparzystej ilości drużyn niewylosowany team automatycznie awansuje do kolejnego etapu rozgrywki). Na każdym etapie gry dobór walczących teamów odbywa się w drodze losowania.

Kontakt:
Z organizatorami zawodów można się kontaktować po przez maila: asg.monolit@gmail.com
lub przez
FunPage FACEBOOK "Formacja ASG Monolit"
GG 13429898 hryztuz
GG 37796158 Rafik


Pozdrowienia.
wierzę, że pan jednak mnie nie opuści, jakby miał z rąk taką zdobycz wypuścić
maxima debetur CRACOVIA`e reverentia
hryztuz
Posty: 89
Rejestracja: 12-11-2011, 14:20
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hryztuz »

Uwaga ważne:
Udało nam się pozyskać sponsorów. W związku z tym nastąpiła zmiana lokalizacji zawodów DTC i drobne zmiany w regulaminie DTC.
Jeżeli uda nam się pozytywnie zakończyć resztę rozmów czeka Was dużo BARDZO WYSTRZAŁOWYCH niespodzianek.
Szczegółów szukajcie na naszym funpag`u w FB - FORMACJA ASG MONOLIT.

Pozdrowienia
wierzę, że pan jednak mnie nie opuści, jakby miał z rąk taką zdobycz wypuścić
maxima debetur CRACOVIA`e reverentia
hryztuz
Posty: 89
Rejestracja: 12-11-2011, 14:20
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hryztuz »

wierzę, że pan jednak mnie nie opuści, jakby miał z rąk taką zdobycz wypuścić
maxima debetur CRACOVIA`e reverentia
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Żałuję ale nie mam konta na "twarzo-książce" :-P
ZEB'U
hryztuz
Posty: 89
Rejestracja: 12-11-2011, 14:20
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hryztuz »

ja mówi na to PEJSBUK
wierzę, że pan jednak mnie nie opuści, jakby miał z rąk taką zdobycz wypuścić
maxima debetur CRACOVIA`e reverentia
hryztuz
Posty: 89
Rejestracja: 12-11-2011, 14:20
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hryztuz »

już dzisiaj zapraszamy na kolejną edycję DTC
szczegóły na naszym funpage
wierzę, że pan jednak mnie nie opuści, jakby miał z rąk taką zdobycz wypuścić
maxima debetur CRACOVIA`e reverentia
hryztuz
Posty: 89
Rejestracja: 12-11-2011, 14:20
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hryztuz »

zapraszam do obejrzenia filmiku z I edycji na naszym funpage i polubienia zawodów

https://www.facebook.com/FormacjaAsgMonolit?fref=ts

przy okazji możecie zobaczyć teren

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W II EDYCJI. Informacje wkrótce
pozdrowienia
wierzę, że pan jednak mnie nie opuści, jakby miał z rąk taką zdobycz wypuścić
maxima debetur CRACOVIA`e reverentia
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Jeśli możesz to wrzuć to normalnie, bo z Fejsem nie chcę mieć nic wspólnego, a chciałbym obejrzeć.
ZEB'U
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

hryztuz
Posty: 89
Rejestracja: 12-11-2011, 14:20
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hryztuz »

sorki, Mazor - dzięki
wierzę, że pan jednak mnie nie opuści, jakby miał z rąk taką zdobycz wypuścić
maxima debetur CRACOVIA`e reverentia
ODPOWIEDZ