Piknik Rodzinny Turaszówka (Krosno) 08.06

Informacje, kontakt, itd.

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Awatar użytkownika
hanselt
Posty: 66
Rejestracja: 05-11-2013, 16:00
Lokalizacja: Krosno

Piknik Rodzinny Turaszówka (Krosno) 08.06

Post autor: hanselt »

Witam!
Zostałem poproszony przez organizatora o zorganizowanie stanowiska ASG, do tego jakieś tam patrole, foty z dziećmi i zbieranie do puszki. Cel charytatywny, ale już nie pamiętam dokładnie o kogo chodzi. Jeśli ktoś by chciał wpaść to mogę udzielić wszelkich informacji :)
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Dominik podaj więcej szczegółów (kto, co, dlaczego, dokładnie gdzie, kto ma być z czym, po co itp.) ;-)
ZEB'U
Awatar użytkownika
hanselt
Posty: 66
Rejestracja: 05-11-2013, 16:00
Lokalizacja: Krosno

Post autor: hanselt »

A więc. Piknik ma się odbyć na placu przy gimnazjum nr 5 czy jak kto tam woli przy pwsz. Na miejscu trzeba być koło 13:00 (dla taktycznych 1300). Mamy mieć stanowisko obok rycerstwa i jakiegoś tam kowala. W planach jest właśnie stoisko, kilka replik wypadało by tam leżało, do tego jakieś zdjęcia z dzieciakami, patrole tam po terenie i chyba zbieranie do puszki. Festyn jak festyn, tyle tylko że cel szczytny. Jeśli ktoś się by chciał załapać to zapraszam. Tylko wcześniej bym prosił o danie jakiegoś znaku na forum.
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Myślę, że można by się wybrać. Kto by jeszcze ruszał?
Awatar użytkownika
hanselt
Posty: 66
Rejestracja: 05-11-2013, 16:00
Lokalizacja: Krosno

Post autor: hanselt »

Z tego co wiem to na miejscu ma być jeszcze jakaś loteria. Co do wyżywienia to wątpię i pewno trzeba będzie zabrać swoje, ale ten aspekt będę znał jutro i dam znać. Na miejscu ma być prąd. Prawdopodobnie będziemy zbierac do puszki pieniążki, były tam propozycje by chętnym ubrać hełm na głowę, karabin w dłoń i zrobić zdjęcie z "panami żołnierzami" w zamian za dociążenie puszki. Ale to też będę wiedział dokładnie jutro.
Awatar użytkownika
hanselt
Posty: 66
Rejestracja: 05-11-2013, 16:00
Lokalizacja: Krosno

Post autor: hanselt »

Puszkę dostaniemy. Ludzi chcący zrobić dzieciom/sobie etc. zdjęcie zasilą puszkę. Specjalnego wyżywienia nie przewidziano gdyż i sponsorów jakoś brak, lecz będą grille to można się zaopatrzyć. Jeśli byli by chętni to proszę dać jakiś znak :) najpóźniej w sobotę tak do południa.
ODPOWIEDZ