Duląbka 24.03.2018

Gdzie? Kiedy? O której?

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Loczekk
Posty: 297
Rejestracja: 17-03-2017, 17:47
Lokalizacja: Kraków, Jasło

Duląbka 24.03.2018

Post autor: Loczekk »

Strzelanie u mnie i Piotra na górach, zapraszam wszystkich serdecznie nowa miejscówka nigdy nie używana, teren w miarę górzysty, parking to droga boczna trawiasto-kamienista.
Start 9:00
Parking: 49.659544, 21.405212
Zasady leśne nic nowego, powinno być ciekawie, do przejścia będzie około 100-200m
Niestety nie da się dojechać dalej.
Jak będzie na tyle graczy można zagrać z medykami!

Jeśli uzbiera się 20 graczy, zagramy statyczną grę z dwoma bazami na dwóch wzgórzach z obroną flagi respami i medykami podobnie jak dzisiaj, jeśli jednak nie będzie tylu graczy zagramy chodzoną strzelankę.

P.S. Jesli ktoś bardzo boi się o samochód, można zostawić u mnie spokojnie około 10 się zmieści, na mapie na dole niebieska kropka stąd by trzeba było ewentualnie dość.

Lista:
1. Loczekk
2. Cichy
3. Dj
4. Zebu
5. Gabriel
6. Mazor
7. Maniek
8. Rogi
9. Karol
10. Grzesiek?
11. Ruskiził


UWAGA UWAGA UWAGA! BARDZO WAŻNA INFORMACJA!
W SZCZEGÓLNOŚCI DLA OSÓB Z MARSZU, W OKOLICY POJAWIŁA SIĘ WATAHA WILKÓW KILKA/KILKANAŚCIE OSOBNIKÓW, JAK ZGADUJE BĘDZIECIE MASZEROWAĆ PRZEZ NOC PROSIŁ BYM O WIELKĄ NAPRAWDĘ WIELKĄ OSTROŻNOŚĆ! DLA WSZYSTKICH STRZELAJĄCYCH BARDZO BYM SIĘ CIESZYŁ GDYBY:
PO 1. KAŻDY MIAŁ PRZY SB SZMATĘ BARDZO JASKRAWĄ KAMIZELKA ODBLASKOWA ECT. JUŻ NIE TYLKO CHODZI O OZNACZENIE TRUPA ALE I BEZPIECZEŃSTWO W RAZIE GDYBY. I ŁATWIEJSZE ODNALEZIENIE SIĘ!
PO 2. JESZCZE BARDZIEJ CIESZYŁ BYM SIĘ GDYBY KAŻDY MIAŁ PRZY SB COŚ OSTREGO :)
JAKKOLWIEK TO BRZMI BĘDZIECIE CZUĆ SIĘ BARDZIEJ PEWNIE! (OSOBIŚCIE PRAWIE NIGDZIE NIE RUSZAM SIĘ BEZ NOŻA)


Nie/Stety (ja się ciesze) ale mieszkam na granicy MPN dla mnie to normalne że one tutaj są, lepiej są/jest tutaj też niedźwiedź do mnie się raczej nie zapuszcza o niego martwić się nie muszę bo jest zachipowany (mam informacje gdzie się znajduje), ale wilki to inna bajka.
PROSZĘ O ROZWAGĘ OSTROŻNOŚĆ I LICZNE PRZYBYCIE POMIMO ATRAKCJI ZWIĄZANYCH Z DZICZYZNĄ. Na 99% już ich tutaj nie będzie w niedziele ale wolę aby wszyscy wiedzieli i nie było niespodzianek, razem z Piotrem w sobotę sprawdzimy dokładnie teren na którym będziemy strzelać dla naszego bezpieczeństwa!
Generalnie niema co panikować i sikać w majty wilk na widok człowieka spierdala jak Francuzi podczas WWII, a nawet chyba szybciej. Niema stresu więc! Znam te zwierzęta myślę ze DOBRZE na tyle DOBRZE że wiem że niema potrzeby panikować, przetrwałem z Piotrem spotkanie z MISIEM więc taka wataszka dla nas nie groźna

DZIĘKUJE ZA UWAGE

Dodatkowo jest pomysł nocnego marszu.
Start: sobota 23.03.2019 godz. 18:00 spod remizy w Kobylu.
Trasa: Kobyle - Lubla - Warzyce - Wolica - "Karpacka Troja" - Duląbka (ok. 35km)
Chętni:
1. Rogi
2. Maniek
3. Ruskiził
4. ...

[center]Obrazek [/center]
Ostatnio zmieniony 23-03-2019, 13:27 przez Loczekk, łącznie zmieniany 11 razy.
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Fajnie, będę;)
ZEB'U
Loczekk
Posty: 297
Rejestracja: 17-03-2017, 17:47
Lokalizacja: Kraków, Jasło

Post autor: Loczekk »

Jeśli uzbiera się 20 graczy, zagramy statyczną grę z dwoma bazami na dwóch wzgórzach z obroną flagi respami i medykami podobnie jak dzisiaj, jeśli jednak nie będzie tylu graczy zagramy chodzoną strzelankę.
Gabriel
Posty: 232
Rejestracja: 18-07-2015, 10:02
Lokalizacja: Jaslo

Post autor: Gabriel »

Będę
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2024
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Bede
Awatar użytkownika
0Maniek0
Posty: 471
Rejestracja: 02-02-2016, 17:48
Lokalizacja: Bratkówka

Post autor: 0Maniek0 »

Będę.
Dodatkowo jest pomysł nocnego marszu.
Start: sobota 23.03.2019 godz. 18:00 spod remizy w Kobylu.
Trasa: Kobyle - Lubla - Warzyce - Wolica - "Karpacka Troja" - Duląbka (ok. 35km)
Chętni:
1. Rogi
2. Maniek
3. ...
Awatar użytkownika
0Maniek0
Posty: 471
Rejestracja: 02-02-2016, 17:48
Lokalizacja: Bratkówka

Post autor: 0Maniek0 »

Mam nowego chłopa chętnego na niedzielę - wpiszcie go na razie jako Karol a ksywę się mu wymyśli
Loczekk
Posty: 297
Rejestracja: 17-03-2017, 17:47
Lokalizacja: Kraków, Jasło

Post autor: Loczekk »

WAŻNA WRĘCZ ZAJEBIŚCIE WAŻNA INFORMACJA W POŚCIE! PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ!
Awatar użytkownika
ROGI
Posty: 228
Rejestracja: 12-07-2011, 13:19
Lokalizacja: pow. Rop - Sędzisz.
Kontakt:

Post autor: ROGI »

Oczywiście o ile Loczek nie widzi przeciwwskazań zapraszamy do urządzenia OPFORu w rejonie operacji od godziny 0400.

Czy są przeciwwskazania z ogniskiem AntyWilkołakowym?
"Na wojnie ten wygrywa, kto najmniej błędów popełnia"
"Jak idziesz przez piekło, to się nie zatrzymuj "
Loczekk
Posty: 297
Rejestracja: 17-03-2017, 17:47
Lokalizacja: Kraków, Jasło

Post autor: Loczekk »

Niema żadnego problemu oczywiście, tylko nie puśćcie lasu z dymem hahahaha
ruskiził
Posty: 106
Rejestracja: 21-11-2017, 15:39
Lokalizacja: Lubatowa

Post autor: ruskiził »

Marsz +niedziela
Awatar użytkownika
ROGI
Posty: 228
Rejestracja: 12-07-2011, 13:19
Lokalizacja: pow. Rop - Sędzisz.
Kontakt:

Post autor: ROGI »

Dzięki za wymianę kompozytu. Teren chłopaków jest elegancji.


AAR z Marszu Kondycyjnego wkrótce.
"Na wojnie ten wygrywa, kto najmniej błędów popełnia"
"Jak idziesz przez piekło, to się nie zatrzymuj "
Awatar użytkownika
0Maniek0
Posty: 471
Rejestracja: 02-02-2016, 17:48
Lokalizacja: Bratkówka

Post autor: 0Maniek0 »

Marsz kondycyjny m. Bratkówka – m. Bajdy – m. Jaszczew – m. Wolica – m. Majscowa – m. Duląbka
Dystans 40km.

Zbiórka o godz. 18:00 w miejscowości Bajdy. Omówienie trasy, przygotowanie sprzętu. Zmiana pierwotnie planowanej trasy – przejazd samochodem do miejscowości Bratkówka. Wyjście ok. godz. 19:00; marsz wzdłuż rzeki Wisłok w kierunku miejscowości Wojkówka. Osiągnięcie źródełka w tejże miejscowości o godz. 20:00, uzupełnienie wody. Marsz na azymut w kierunku miejscowości Jaszczew, którą osiągnięto ok. godz. 21:30. Kontynuacja marszu po wyznaczeniu azymutu na punkt docelowy - miejscowość Duląbka. Wejście do miejscowości Jedlicze ok. godz. 22:15, osiągnięcie linii kolejowej Jedlicze-Jasło ok. godz. 22:45. Ruch po linii kolejowej w kierunku miejscowości Jasło. Osiągnięcie miejscowości Gliniczek ok. godz. 00:00, 25 minut przerwy. Posilenie się, sprawdzenie sprzętu, wyznaczenie dalszej trasy. Przejście do miejscowości Wolica ok. godz. 1:00, ruch na azymut w kierunku miejscowości Majscowa. Marsz utrudniony przez liczne wąwozy położone prostopadle do kierunku marszu. Osiągnięcie mostu przez rzekę Wisłok w miejscowości Majscowa ok. godz. 3:00. Modyfikacja trasy – rezygnacja z punktu trasy Karpacka Troja. Wyznaczenie azymutu w kierunku miejscowości Duląbka. Marsz poza drogami; utrudnienia ze względu na duży teren ogrodzony – konieczność obejścia. Osiągnięcie punktu docelowego – szczytu wzgórza przy miejscowości Duląbka ok. godz. 6:00. Przejście na południowy skraj lasu, znalezienie miejsca na odpoczynek o godz. 6:30. Nocleg do godz. 8:30; pobudka i przejście w punkt spotkania na niedzielne spotkanie.
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Hard cor ;-)
ZEB'U
ODPOWIEDZ