Zawody strzeleckie, spring party w oparciu o Micro Milsim

Gdzie? Kiedy? O której?

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Burt
Posty: 151
Rejestracja: 13-03-2011, 20:39
Lokalizacja: Frysztak

Zawody strzeleckie, spring party w oparciu o Micro Milsim

Post autor: Burt »

Zapraszam wszystkich chętnych na pierwsze zawody Airsoft Gunfighter w sobotę 01.06. Zbiórka o godzinie 13. 49.841017, 21.605736 we Frysztaku

Zasady;

-Przeciwnicy oraz ich sędziowie stoją plecami do siebie.
-Po sygnale gwizdkiem trzeciego (tego przy laptopie) sędziego ruszają w przeciwnych kierunkach
-Po drugim sygnale sędziego odwracają się i oddają jeden strzał w swoim kierunku
-Sędziowie indywidualni ustawiają się tak by nie przeszkadzać a przy tym widzieć czy zawodnik został trafiony
-Sędzia ogólny decyduje o momencie drugiego gwizdka (żeby odleglość mimo różnic w długości kroków zawodników była optymalna)
-Dopuszczone repliki to wyłącznie pistolety i rewolwery gazowe ze sprawnymi bezpiecznikami
-Kabury mają być zapięte ,,na bojowo" czyli tak jak się ich używa podczas strzelanek, żeby nie zgubić repliki
-Jeśli replika posiada kurek (np rewolwer, 1911) to kulka może być w komorze, jednak kurek musi znajdować się w pozycji bezpiecznej (wymagane odciągnięcie kurka przed strzałem)
-Jeśli replika nie posiada kurka (np Glock) nie może być kulki w komorze, zawodnik musi przeładować pistolet po dobyciu
-Replika będąca w kaburze musi być zabezpieczona
-Sędziowie zastrzegają sobie prawo do kontroli replik i kabur przed rozpoczęciem każdej tury zawodów
-W jednej turze biorą udział dwaj zawodnicy i trzech sędziów
-Jeśli żaden z zawodników nie trafi przeciwnika- obaj otrzymują 0 pkt
-Jeśli zostanie się trafionym otrzymuje się -1 pkt
-Jeśli trafi się przeciwnika otrzymuje się 1 pkt
-Nawet jeśli przeciwnicy trafią się nazwajem, nie ma znaczenia, który pierwszy wyłapał kulkę, każdy dostaje po 1 pkt
-Wygrywa zawodnik z najwyższą liczbą punktów
-Wpisowe: zasilenie magicznej puszki kwotą 5zł
-Nagroda tylko dla pierwszego miejsca: magiczna puszka.
-Dodatkowa nagroda, ufundowana przeze mnie pamiątka będąca rękodziełem

Drobne odstępstwo od reguły dla posiadaczy AEP. Obowiązuje Was tylko ogień pojedynczy. Zabezpieczenie spustu macie to fajnie, ale kulka znajduje się w komorze, kurka nie ma a i zamka nie da się odciągnać.
W związku z powyższym albo sobie zrobicie przełącznik wyłączający zasilanie (np w miejscu kurka, działający jak kurek) albo po dobyciu klamki będziecie dopiero wpinać magazynek.

Osoby będące w strukturze AB lub tym bardziej Training (ale chętni spoza środowiska też) wezmą udział w specjalnym Micro Milsimie w miejscu graniczącym z polem zawodów Airsoft Gunfighter.

Ograniczenia: do gry Micro Milsim dopuszczone są WYŁĄCZNIE repliki sprężynowe nie wszystkie możliwe (odpadają snajperki, strzelby 3 strzałowe na raz) w tej grze mogą brać udział strzelby typu OO3 AGM, M47, M58 lub plastikowe, sprężynowe emki, kałachy, ogólnie zabawki.

Jako broń boczną mogą zostać użyte repliki gazowe krótkie, pozbawione full auto z limitem amunicji 8 sztuk w magu (magów może być max 2)

Permanentny zakaz używania innego rodzaju replik z uwagi scenariusza.

Scenariusz, tło fabularne;

W niewielkiej leśnej chacie znajduję się znaczna ilość substancji zakazanych. Na miejscu czeka grupa gangoli na swoich kontrahentów. Nie spodziewają się tego, że w ciągu 30 min od rozpoczęcia gry może do nich zaglądnąć Bolicja (piszę tak bo nie wiem czy mogę używać legalnie tego słowa, użycie słowa ,,B" zamiast ,,P" nie ma na celu urażenia nikogo)...

Zasady rozgrywek;

Część 1. A) Bolicja- zabezpieczyć miejsce popełnienia przestępstwa (z uwagi na również fakt że na miejscu będą ,,ofiary" strzelaniny. Oraz odnaleźć skrzynię (to co zwykle jest bombą) w chacie.
B) Bolicja nie może trafić wszystkich graczy drużyny Gangoli, ponieważ jeden z nich musi zostać aresztowany. Trzeba grę rozegrać tak żeby gościa podejść, złapać za rękę (nie szarpiemy się) lub tak otoczyć, by ,,wystrzelać go" z całej amunicji i zmusić do poddania.

Część 2. Kontrahencj Gangoli (czyli zspół wcześniej broniący pozbawiony jednego gracza zjawią się na miejscu po swoje (walizkę, chcą ją odebrać) a że to wyjątkowo niedobrzy ludzie to będą walić do Bolicjantów równo. Nie tylko z resztą do niech. Będą starać się rozwalić potencjalnego kapusia (oznaczonego żółtą kamizelką). Na przeprowadzenie odebrania skrzynki i ,,zabicia" kapusia mają 30 minut.

Proszę nie mylić- część 1- od gwizdka może minąć nawet pełne 30 minut do nawiązaniu pierwszego kontaktu, tak żeby nie było do końca pewności kiedy Bolicja dokładnie się pojawi. Samego ograniczenia czasowego nie ma

Część B- Wy po gwizdku macie 30 minut na wykonanie zadania, w przeciwnym wypadku ,,przyjeżdżają posiłki" Bolicji a to z miejsca oznacza Waszą porażkę.

Podsumowując;

Bolcja musi aresztować min 1 gangola oraz odnaleźć skrzynię (schowaną wyłącznie we w wnętrzu chaty), następie obronić chatę i ..kapusia"

Gangole pierwsi trafić wszysktkich Bolicjantów

Kontrahencji Gangoli odnaleźć ukrytą wewnątrz chaty walizję oraz wyeliminować kapusia.

USTALNIE KLUCZOWE:

Bolicja ma przy sobie jedną replikę sprężynową z nieograniczoną ilością magazynków (pewnie jeden) oraz gaziaka (z dwoma magami po 8 kulek). Każdemu Bolicjantowi przusługuje możliwość posiadania JEDNEGO speedloadera z zapasowymi kulkami.

To samo dotyczy Gangoli i Kontrahentów Gangoli.

Nie mniej jednak Kontrahenci Gangoli w części B będą grać przeciw osłabionemu zespołowi poprzednim zadaniem (jeśli jako Bolicjant zginiesz w pierwszej rundzie to nie przechodzisz do części B) tylko czekasz na reset trybu rozgrywki.

Nie ma respów. Na każdy squad jest po jednym medyku, który ma jedno życie i jednorazowo może uleczyć gracza łapiąc go za rękę lub nogę i odliczając około 30. W przypadku rannego na linii ognia, dopuszczane przeciągnięcie go za osłonę.

Po rozgrywce zapraszam na działkę na której jest moja wędzarnia. Kiełbaska, chlebek, keczupik, picie we własym zakresie.

W tym miejscu rozbijamy bezpieczny biwak i śpimy :)

WAŻNE. Oprócz zasponsorowania nagrody pamiątki chciałbym Was poczęstować mięsem peklowanym i przygotowanym na wędzarni. Postaram się by było to prawdziwe mięso dzika. Dlatego proszę do mnie do mnie na PW wysyłać zgłoszenia w których zostanie zawarta;

1. Ksywa
2. Posiadana replika na zawody
3. Deklarację pozostania do końca (przynajmniej do czasu degustacji mięsa) żebym nie nabrał dziczyzny za dużo i żeby się nie zmarnowała. No i oczywiście żeby każdy pojadł.

Na drugi dzień zbieramy się na strzelankę SPASu zgodnie już z ich zasadami i rybami rozgrywki (są świetne także moja rola zbędna).

Pozdrawiam,
Burt AB GTT
=



Na przyszłość zapraszam serdecznie na fanpage

https://www.facebook.com/groups/AirsoftBastards/

Z powodu niedopatrzenia grupa wymaga jeszcze przez dwa tygodnie zatwierdzania próśb o dodanie (każda rozpatrywana pozytywnie) Uprzedzam, że nie jest to koalicja, grupa, dzikie węże tylko miejsce przepływu informacji o ciekawych działaniach. Dla niektórych jest to dodatkowe oznaczenie jak dawniej PFASG rozdawał (te naszywki z krzyżem) stąd Mike ma taką ale ogólnie to wolny gracz bardziej zainteresowany działaniem w okolicy :)

W dalszej przyszłości może będziemy się wymieniać nagraniami ze strzelań, zasypywać lajkami, promować

Właściwa grupa ASG to GTT ale ona jest zamknięta.

Mam nadzieję że się zmierzymy na szybkość sięgania po gnaty :) Pozdro jeszcze raz
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2024
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Bede.
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Fajne, ale ja niestety sobotę mam zajętą więc muszę się zadowolić jedynie niedzielną strzelanką :) Powodzenia w zawodach :)
ZEB'U
ODPOWIEDZ