Stał rabat dla teamu w gunfire.pl

Wiadomości i kontakt na bieżąco.

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Traper
Posty: 180
Rejestracja: 05-04-2011, 13:49

Stał rabat dla teamu w gunfire.pl

Post autor: Traper »

Chłopaki, tak sobie siedzę i zamawiam z GF i natknąłem się na coś takiego.

JAK UZYSKAĆ ZNIŻKĘ DLA TEAMU? To bardzo proste, wystarczy postępować w/g instrukcji:

1. Zarejestruj się w naszym sklepie, podając zamiast imienia i nazwiska nazwę teamu (w miarę możliwości jako login także podaj nazwę teamu).
2. Na adres razemdocelu@gunfire.pl wyślij e-mail z następujcymi danymi:
- nazwa teamu,
- liczba członków,
- telefony oraz/lub e-maile do członków teamu,
- link do Waszej strony internetowej,
- link do Waszej podstrony w portalu maniaków www.wmasg.pl lub airsoftnews.eu
3. Oczekuj na informację zwrotną o przyznaniu stałego rabatu 10% dla Waszego teamu.




REGULAMIN PROMOCJI DLA TEAMÓW AIRSOFTOWYCH

Do systemu sprzedaży internetowej zostanie wprowadzony stały rabat 10% na zakupy dla teamów. Team musi zarejestrować się w systemie i zweryfikować fakt swojego istnienia, tj. podać swoją nazwę, liczbę członków, ich telefony komórkowe i adresy e-mail. Dodatkowo, aby być objęty promocją, team musi być zarejestrowany na WMASG.

Regulamin akcji promocyjnej:

§1

1.Celem promocji pod nazwą „Razem – do celu!” jest stała sprzedaż rabatowa sprzętu ASG.
2.Organizatorem sprzedaży rabatowej, zwanej w dalszej części niniejszego Regulaminu promocją, jest firma GFC Group LTD., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. B.Krzywoustego 21/1E, zwana dalej Organizatorem.

§2

1.Promocja skierowana jest do teamów airsoftowych.
2.Promocja jest wprowadzona do sklepów stacjonarnychl oraz sklepu internetowego www.Gunfire.pl. począwszy od 24 grudnia 2008 na czas nieokreślony.

§3

W Promocji nie mogą uczestniczyć:
a.pracownicy Organizatora,
b.inne osoby związane bezpośrednio lub pośrednio z przygotowaniem i prowadzeniem Promocji,
c.małżonkowie, zstępni, rodzice, rodzeństwo osób wymienionych w punktach a i b.

§4

Uczestnikiem Promocji staje się osoba, która spełni warunki określone w §6 niniejszego Regulaminu i w której przypadku nie zachodzą przesłanki określone w §3 niniejszego Regulaminu.

§5

1.W Promocji biorą udział wszystkie produkty dostępne w sklepach wymienionych w §2 oraz produkty dostępne na stronie internetowej www.Gunfire.pl.
2.Promocja polega na obniżeniu cen na zakupy dla teamów wszystkich produktów o 10%.
3.Rabat wynikający z niniejszej Promocji nie łączy się z innymi rabatami wynikającymi z innych promocji, kart rabatowych, kart stałego klienta i tym podobnych.

§6

1.Uczestnikiem Promocji zostaje się poprzez złożenie deklaracji przynależności do zorganizowanej grupy airsoftowej, zwanej teamem, poprzez system rejestracji na stronie www.Gunfire.pl oraz poprzez rejestrację teamu na portalu www.WMASG.pl lub AirSoftNews.eu.
2.W formularzu rejestracyjnym należy podać:
a.nazwę teamu,
b.listę członków teamu,
c.telefony oraz e-maile kontaktowe do członków teamu.

§7

Uczestnik promocji, a także członkowie rejestrowanego teamu, wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych swoich, oraz osób których rejestracji dokonują.

§8

Uczestnik biorący udział w Promocji wyraża zgodę na wszystkie zasady zawarte w niniejszym Regulaminie.



Czy Nasi kochani założyciele poddadzą się takiemu pomysłowi?
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

Też o tym myślałem, kiedy był wałkowany temat Stowarzyszenia. Możesz się Traper w nim wypowiedzieć, na pewno go znajdziesz.

Jest to do zrobienia bez problemu. Po prostu dajcie mi chwilę czasu w weekend, a to załatwię :).
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
Awatar użytkownika
Traper
Posty: 180
Rejestracja: 05-04-2011, 13:49

Post autor: Traper »

I ja to mogę ogarnąć, nie ma problemu. Pospisujcie swoje tel. kom. i zarejestruję. :lol:
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

Ja to zrobię. Poza tym spróbuje jakiś większy rabat wynegocjować. :)
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
Awatar użytkownika
Traper
Posty: 180
Rejestracja: 05-04-2011, 13:49

Post autor: Traper »

Za mało coś tak czuję że nas jest... :oops: przy okazji widzę że połowa osób w składzie jest nieaktywna bądź po prostu już w nim nie jest. :?:
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

To jakby nie ma większego znacznia. Osób w teamie jest ponad 10 (z czego właśnie ok. 10 jest w pełni aktywnych). Sądzę, że to wystarczy.
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
ODPOWIEDZ