Zlot STĘPINA

Informacje, kontakt, itd.

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Awatar użytkownika
L0rdGrax
Posty: 87
Rejestracja: 26-11-2008, 22:55
Lokalizacja: Dobrzechów

Zlot STĘPINA

Post autor: L0rdGrax »

No Panowie nie chciało się jechać do Sanoka, tym razem nie widze żadnej wymówki.
Chłopaki z Rzeszowa planują mały zlot w Stępinie, prawdopodobnie druga połowa ferii, jakieś 2-3 dni. Jak będą jakieś konkretniejsze informacje to dam znać.
Awatar użytkownika
L0rdGrax
Posty: 87
Rejestracja: 26-11-2008, 22:55
Lokalizacja: Dobrzechów

Post autor: L0rdGrax »

Przewidywany termin imprezy 6,7,8 luty, dajcie znać kto chętny. Tak żebym mógł powiadomić chłopaków orientacyjnie ilu od nas będzie, bo ja jade na pewno.

Jeszcze sugerowany scenariusz

Uber_Soldat

"W pierwszy dzień zrobiłbym scenariusz typu:

Jedna drużyna startuje praktycznie od strony drogi na południowym krańcu lasu, druga od południa. Kto pierwszy dotrze na wyznaczone miejsce w kamieniołomach organizuje obronę i umieszcza swoją flagę. Przeciwnik organizuje wtedy atak. Należałoby znaleźć takie miejsce, umieścic na jakiejś dokładnej mapie. Postaram się taką załatwic. Obrońcy przed rozmieszczeniem wyznaczają respa jakieś 300m od punktu z flagą (jakieś charakterystyczne miejsce z drugą flagą, otoczone biało czerwoną taśmą). Atakujący robią to samo, przed atakiem organizują respa, również z flagą. Resp trwa 15min od dotarcia do niego (unikniemy czekających w miejscu "śmierci" trupów)

Na respach zostawiamy niesione podczas marszu zapasy kulek, wody itp. co by byc mobilnym podczas ataku.
Nie zdobywamy respów, liczy się zabawa.
Gramy do zdobycia flagi broniących lub do trzeciej śmierci - tzn, ktoś ginie już 3 raz i nie wychodzi z respa.

Taki scenariusz jest prosty, nie wymaga wielu wcześniejszych przygotowań a dostarcza dużo frajdy.
Wymaga umiejętności grania z mapą i kompasem, obierania takich dróg coby przeciwnik nie miał okazji wcześniej nas zobaczyć, dobrego dowodzenia...

Dobry jest bo nikt na początku nie zna terenu.


W drugim dniu urządzilibyśmy sobie tam regularne jebanki.
I na koniec gril z piwkiem! "
Awatar użytkownika
^^^Zajcev^^^
Posty: 17
Rejestracja: 13-12-2008, 15:26
Lokalizacja: Szufnarowa

Post autor: ^^^Zajcev^^^ »

nawet termin mi pasuje 6,7 mam wolne, a 8 na rano, czyli około 14 juz wolny będę - jeżeli choroba mnie nie rozłoży to pisze się na to:)
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

Zawsze jak się coś dzieje ciekawego, to mnie nie ma, no ale cóż będziecie musieli sobie poradzić bez majora Wójcika i kaprala Króla. :D
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Ja też chętnie wymienię się kulkami, nie wiem jak 6-go, ale 7-go na pewno będę! Zebu.

oczywiście mój udział w zlocie jest aktualny! pozdrowienia :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 31-01-2009, 23:20 przez zebu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
L0rdGrax
Posty: 87
Rejestracja: 26-11-2008, 22:55
Lokalizacja: Dobrzechów

Post autor: L0rdGrax »

Więc tak, dzisiaj organizator postawił sprawę twardo i poszła sztywna lista, jeśli zbiorą 20 osób to zlot się odbędzie (aktualnie mają połowe). Wszystko ma się wyjaśnić do środy.

Aha gadałem z Lopezem on też się pisze, tak więc jakby co to mamy stały skład :mrgreen:
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Cześć! ja najprawdopodobniej w sobotę będę miał jeszcze jednego gościa bo się napalił :mrgreen:
Awatar użytkownika
L0rdGrax
Posty: 87
Rejestracja: 26-11-2008, 22:55
Lokalizacja: Dobrzechów

Post autor: L0rdGrax »

Niestety Panowie nici ze zlotu, chłopakom nie udało się zebrać ekipy. :cry:
Awatar użytkownika
^^^Zajcev^^^
Posty: 17
Rejestracja: 13-12-2008, 15:26
Lokalizacja: Szufnarowa

Post autor: ^^^Zajcev^^^ »

To znaczy że jak pogoda pozwoli, to spotykamy się normalnie w sobote
Awatar użytkownika
L0rdGrax
Posty: 87
Rejestracja: 26-11-2008, 22:55
Lokalizacja: Dobrzechów

Post autor: L0rdGrax »

Tak myśle, nie wiem jeszcze czy nie będe musiał iść do roboty, ale raczej nie. Jutro dam jeszcze znać. A gdzie sie strzelamy??
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

Zamykam. Jak wróci temat, to otworze spowrotem.
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
Zablokowany