WARTO ZOBACZYĆ!

O wszystkim i o niczym.

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hypre
Posty: 35
Rejestracja: 30-03-2013, 11:53
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Hypre »

Do usunięcia.
Ostatnio zmieniony 21-05-2013, 14:42 przez Hypre, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
patryko
Posty: 253
Rejestracja: 13-08-2012, 09:28

Post autor: patryko »

Co ma Policja do Wojska ??
tactic.
Awatar użytkownika
Hypre
Posty: 35
Rejestracja: 30-03-2013, 11:53
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Hypre »

Do usunięcia.
Ostatnio zmieniony 21-05-2013, 14:43 przez Hypre, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Hypre co ty chłopie możesz wiedzieć o wojnie i za jaką ojczyznę walczy niby nasze wojsko???
A policja ma wojnę z gnojstwem tego świata na co dzień, między inny mi po to żebyś i Ty był bezpieczny. Ogarnij się chłopie zanim napiszesz coś głupiego!!!
ZEB'U
Awatar użytkownika
Pacio
Posty: 302
Rejestracja: 21-08-2010, 17:41
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Pacio »

To było tak bardzo nie na miejscu >.>.
‎"Kolejna Walka
Może to moja ostatnia
Przeżyję lub zginę
Przeżyję lub zginę"
Awatar użytkownika
Giero
Posty: 109
Rejestracja: 09-08-2012, 15:45

Post autor: Giero »

nie ma to jak wypowiedz pro znawcy w wieku 14-15lat... no kuuuuurwa zlitujcie sie, i dlatego na moje oko powinien byc minimalny wiek 16 lat w uczestnictwie na spotkaniach za pisemna zgoda obojga rodzicow(niestety ale i 16latkowie nie zawsze maja zachowanie odpowiednie no ale coz).
Awatar użytkownika
Hypre
Posty: 35
Rejestracja: 30-03-2013, 11:53
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Hypre »

Nie wiem od kiedy jakiekolwiek poglądy mają znaczenie na strzelance ?! Ktoś powie że nie lubi twojej parti politycznej to się nie będziesz z nim strzelać, mimo ze gra fair-play? A z kolesiem którym ma poglądy jak ty ale z dwóch metrów @500FPS wali auto po twarzy tak?
iron logic.

edit: słowem jakiekolwiek miałem na myśli równiez nieprawdziwe poglądy. Postawa typu jp na 100% jest równie zasadna co js = je*ać strażaków :) Napisałem to tylko dla żartów z Patryko, poszedłem od kompa na kilkadziesiąt minut i się przeraziłem xD Chyba pisanie na tym forum mi nie wychodzi i zostanę przy zapisywaniu sie na strzelanki ;) W internecie nie da się oddać żartu.
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Przestań się już pogrążać, bo chyba faktycznie jesteś z innej bajki:
Po pierwsze sam piszesz bzdury, a potem się jeszcze obruszasz jak ktoś Ci zwróci uwagę,
Po drugie jak nie wiesz o czym mowa to poczytaj, posłuchaj dorosłych,
A po trzecie do ciężkiej cholery to forum jest na temat ASG, a nie bzdurnych wywodów, o których tak na prawdę nie masz pojęcia! I trochę szacunku, bo tak jak Ci napisałem ci policjanci o których masz takie zdanie cyt (hau, hau, hau) chronią dupę Twoja i Twojej rodziny żebyście mogli bezpiecznie wyjść na ulicę. I poglądy polityczne nie mają tu żadnego znaczenia. Jak zwykle chybiony przykład w Twoim wykonaniu. Więc chłopie skoro nie wiesz o czym piszesz to przestań pisać!
ZEB'U
Awatar użytkownika
Hypre
Posty: 35
Rejestracja: 30-03-2013, 11:53
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Hypre »

Jak już napisałem to był tylko debilny żart do patryko i tak nie sądze.
Może i jestem głupi, ale nie aż tak, żeby nie domyślac się że znajdzie się w środowisku as paru policjantów.
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Nie chodzi o to czy w środowisku są policjanci czy nie, tylko o kulturę osobistą, wychowanie i wyczucie. A głupie żarty z Patryczkiem możecie sobie robić na GG albo jak sobie założycie jakiegoś swojego bloga. To forum jest zastrzeżone dla ludzi z pasją! I jeszcze jeden głupi wpis nie na temat, a obiecuję, że zablokuję dostęp do forum. Najpierw jeden i drugi niech się zapozna dobrze z historią i tradycjami grupy SPAS, to może zrozumiecie z jakimi ludźmi macie do czynienia i (na co nie liczę) jak macie się zachowywać.
ZEB'U
Awatar użytkownika
Drożdzu
Posty: 214
Rejestracja: 03-07-2011, 11:22
Lokalizacja: Krosno
Kontakt:

Post autor: Drożdzu »

Hypre pisze:To, że Wojsko walczy dla Ojczyzny, a spap - hau hau hau (oczywiście bez urazy dla obecnych/emerytowanych policjantów)
Jeśli nie chcesz kogoś urazić to nie pisz czegoś takiego bo "bez urazy" na końcu wypowiedzi nie daje nikomu prawa do bezkarnej jazdy po innych.

Co do poglądów ludzi z którymi się strzelamy to (przynajmniej dla mnie) nie ma znaczenia jakie opinie o pewnych sprawach mają ale sądzę, że dla wszystkich asgejów powinny być wspólne patriotyzm i szacunek do służb mundurowych który w pewien sposób wynika z tego patriotyzmu. Nie ma znaczenia czy ktoś jest w wojsku, policji, CBA czy jakiejkolwiek innej formacji - każdemu z nich należy się szacunek bo to oni dbają o to żebyśmy mogli spokojnie i bezpiecznie żyć. Ich służba jest często niewdzięczna, często ma zły wpływ na relacje rodzinne, często społeczeństwo ich nie szanuje (popatrz na gliniarzy - pomimo często wzorowej służby obywatelom i Polsce to właśnie obywatele o których dbają uważają ich za niemalże podgatunek człowieka). Należy im się szacunek bo wybrali w swoim życiu najniebezpieczniejszą służbę ojczyźnie, służbę, za którą często musza zapłacić najwyższą cenę. Jako airsoftwiec jesteś winien okazywać szacunek tym ludziom, niezależnie czy są w Policji, Wojsku, BORze czy każdej innej organizacji tego typu. Przynależność to nie tylko sobotnie sianie kompozytem i zabawa, to też konieczność okazania szacunku pewnym wartościom i pewnym ludziom.

Jeśli nie czujesz w sercu potrzeby uszanowania pewnych wartości i ideałów to popatrz na to z innej strony - na strzelance spotkasz wielu gliniarzy i żołnierzy oraz jeszcze więcej sympatyków tych formacji. Taka postawa jaką zaprezentowałeś nie będzie sprzyjała miłej atmosferze i sympatii tych ludzi do Ciebie więc chyba lepiej czasem ugryźć się w język niż potem ponosić konsekwencje pewnych głupich działań?
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

AMEN!
ZEB'U
Awatar użytkownika
Pacio
Posty: 302
Rejestracja: 21-08-2010, 17:41
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Pacio »

Albo po prostu dostaniesz od kogoś w ryj, mówiąc prostym językiem.
‎"Kolejna Walka
Może to moja ostatnia
Przeżyję lub zginę
Przeżyję lub zginę"
Awatar użytkownika
Hypre
Posty: 35
Rejestracja: 30-03-2013, 11:53
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Hypre »

Dwie rzeczy:

1)Muszę ograniczyć pisanie na airsg bo mi to nie służy :)

2) Podkreślam po raz kolejny, że szanuję pracę policji, a tamten post (co było w nim zawarte) nie miał na celu nikogo obrazić, jeśli kogoś uraziłem, a uraziłem to przepraszam. To była tylko żartobliwa zaczepka na niskim poziomie w strona patryko, a nie moje rzeczywiste poglądy, mimo że uczęszczam jeszcze do gimnazjum to nie prezentuje poglądów typu jp 100% jak niektórzy rówieśnicy. Po prostu wyszedłem z założenia, że nikt nie poczyta tego serio...
Policja pełni ważną rolę w naszym społeczeństwie jako strażnik bezpieczeństwa. Niestety jej prace podważa grupa "muzyków" a młodzież to łyka.
Napiszę to jeszcze raz: Szanuję pracę policji i nie miałem zamariu po niej jechać/ negować jej wartości, czy umniejszać jej zasług. Była to tylko idiotyczna, nieprzemyślana zaczepka.
Proszę mnie nie oczerniać za to że jestem przeciwnikiem policji, dresem i idiotą krzyczącym "jotpe", bo tak nie jest.
Z mojej strony nie mam już nic do dodania i mam nadzieję że tu kończy się sprawa.
Jeszcze raz przeprosiny dla wszystkich za niepotrzebne nikomu zgrzyty i nieporozumienia :)
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Jeszcze jedno w tej sprawie: Nie rób z siebie ofiary, bo nikt Cię nie nazwał ani dresem ani idiotą, a jedynie zwrócono Ci grzecznie uwagę, że jesteś w błędzie. A tak jak pisałem wcześniej jak chcecie sobie robić dowcipy z Patryczkiem to na własnym Blogu lub GG. A to że nie służą Ci wizyty na Naszym Forum to tylko Twoja zasługa! Teraz uważam temat za zamknięty!
ZEB'U
Awatar użytkownika
mrowkaz
Posty: 67
Rejestracja: 13-01-2012, 22:58

Post autor: mrowkaz »

"tvp hd elita "- wpisz sobie.tam masz cala serie elity
Awatar użytkownika
Hypre
Posty: 35
Rejestracja: 30-03-2013, 11:53
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Hypre »

http://youtu.be/6fvR8JW8IRk
Fajny montaż filmów z Kanadyjczykami.
Awatar użytkownika
MrHanzfull
Posty: 216
Rejestracja: 24-06-2012, 11:35
Lokalizacja: Sanok

Post autor: MrHanzfull »

Replika

SL8-5
Awatar użytkownika
Hypre
Posty: 35
Rejestracja: 30-03-2013, 11:53
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Hypre »

Hanz oglądałem to dzisiaj, w sumie spoko praca ;p Ale czemu oni nie złapią tych kóz i nie przerobią na jedzenie?
Awatar użytkownika
patryko
Posty: 253
Rejestracja: 13-08-2012, 09:28

Post autor: patryko »

Film promocyjny SPAP'u Kraków. Polecam obejrzeć do końca ;)
https://www.youtube.com/watch?v=JAJg3PTTJRg
tactic.
Awatar użytkownika
Lupus
Posty: 247
Rejestracja: 12-04-2010, 14:35
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Lupus »

Wg. mnie fajna okazja, jakby ktoś potrzebował 8-) http://allegro.pl/rk47-ak-47-blowback-g ... 49843.html
"Lupus pilum mutat - non mores."
"Dum spiro, spero."
"Walcz po to, by przetrwać. Przetrwaj po to, by walczyć."
Awatar użytkownika
Hypre
Posty: 35
Rejestracja: 30-03-2013, 11:53
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Hypre »

Coś dziwnie tanio. Przecież to trochę więcej warte ?!
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Jak dla Ciebie to mogę zadzwonić do gościa żeby podniósł cenę jeśli za tanio :mrgreen:
ZEB'U
Awatar użytkownika
patryko
Posty: 253
Rejestracja: 13-08-2012, 09:28

Post autor: patryko »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
tactic.
ODPOWIEDZ