Zlot - Jasieńczyk

Informacje, kontakt, itd.

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Zlot - Jasieńczyk

Post autor: Mazor »

Informacje zaczerpniete z forum CKP Jaslo. Czy my bedziemy mogli przyjechac, napisalem, czekam na odpowiedz.
Stowarzyszenie Sportowo Historyczne "Dragon" serdecznie zaprasza na II edycję zlotu kończącego sezon asg na Jasieńczyku w Muszynie. Na chwilę obecną możemy wyjawić tylko to, że w ramach scenariusza zawodnicy będą przejmować 8 punków wyznaczonych na terenie działań oraz wykonywać kilka pobocznych zadań.

Zlot jest darmowy i otwarty dla wszystkich którzy ukończyli 18 rok życia, bądź 15 i posiadają pisemną zgodę rodziców na udział w rozgrywkach asg podobną do tej na wmasg.pl Ze względu na to, iż nie pobieramy żadnych opłat za wstęp organizujemy tylko i wyłącznie zabawę, bez wyżywienia. Istnieje możliwość noclegu na polu namiotowym 400 metrów od miejsca zlotu. Koszt 10 zł za namiot + 2 zł od osoby. Zlot rozpoczyna się 19 października 2013 roku o godzinie 9:00 wstępnymi zapisami i rozdzieleniem graczy. Dzień imprezy kończy się kiedy zawodnicy opadną z sił. Wieczorem dla chętnych wieczór integracyjny pod wiatą z ogniskiem. 20 października dla chętnych i nie zmęczonych wieczorem integracyjnym przewidywane jest działanie z naszą grupą w różnych ciekawych dla naszego miasteczka terenach.

Ograniczenia:

AEG - < 450 FPS,
karabiny snajperskie - < 600 FPS.

Pirotechnika nie dozwolona. Kontakt: email: kontakt@dragon.asg.gmail.com lub tel: 514 255 329 oraz 664 480 512

https://maps.google.pl/maps/ms?msid=209 ... 5419&msa=0
W sumie nie daleko, bo 100km +/- od nas. Ja bardzo chetnie bym pojechal na 2 dni. Szukam 2,3 osob na wyjazd.
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Ja na pewno odpadam bo raczej pojadę na historyka do Tarnobrzega (myslalem, że Ty też)?
Ostatnio zmieniony 08-10-2013, 12:59 przez zebu, łącznie zmieniany 1 raz.
ZEB'U
Awatar użytkownika
Moro
Posty: 100
Rejestracja: 15-12-2011, 19:56
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Moro »

Mazor, Ja WSTĘPTNIE też chętnie bym uczestniczył w tym przedsięwzięciu, z tym że, wszystko zależy jak i kiedy będę miał zjazd. Poza tym, chciałbym wiedzieć jaki charakter będzie miał zlot... chodzi mi głównie o temat "respów" i innych restrykcji takich jak amunicja, teren zdziałania i ogólny kontekst imprezy... Kolejny temat to transport, jak wygląda ta sprawa?
Czekam na odpowiedź, pozdrawiam.

PS. Mazor poszło PW.
... Semper Fidelis, Semper Paratus...
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

@Zebu, raczej nie pojade do Tarnobrzega.

@Moro, Info na temat zlotu bede staral sie podawac na bierzaco. A co do transportu to jestem szczesliwymn posiadaczem samochodu, wiec nie widze problemu.
ODPOWIEDZ