RT Tarnów 02.04

Informacje, kontakt, itd.

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Tysha
Posty: 214
Rejestracja: 17-05-2015, 20:24
Lokalizacja: Jasło

RT Tarnów 02.04

Post autor: Tysha »

Dostałam zaproszenie od Czarka, przekazuję dalej :)

Szczegółowe informacje
Rozpoczyna się wiosna, rozpoczynają się manewry ASG.
Na początek sezonu przygotowaliśmy ciekawy, dynamiczny i wielkobszarowy scenariusz.
---------------
Dane ogólne:
data: 02.04 (niedziela)
rozpoczęcie scenariusza: 10:00 (10:20 wymarsz)
planowane zakończenie: 15:30/16:00
wpisowe: 5 zł (w tym mapy, ekrany dymne oraz sprzęt/rekwizyty)
---------------
Rys fabularny:
"Wojska Amerykańskie zastosowały w regionie gaz bojowy zmuszając Rosjan do ewakuacji regionu. Okazało się jednak, że wycofujący się nie zdołali przetransportować na czas nowoczesnych zapalników atomowych. Pozostają one ukryte.
Sztab Rosjan nakazał przetransportowanie cennych zapalników do pobliskiej wojskowej stacji kolejowej. Amerykanie zaś wysłali w tym celu swoje oddziały specjalne by przechwyciły lub zniszczyły sprzęt"
--------------
Informacje o scenariuszu:
- Dwie frakcje USA vs Rosja
- Przewaga liczebna Rosjan 70-75% do 30-25%
- USA głównie działania partyzanckie
- Rosja wiele zadań (utrzymywanie posterunków, konwój, patrole dróg, ochrona sztabu)
---------------
Dla osób od powyżej 16 roku życia (z formularzem podpisanym przez opiekuna prawnego)
"W szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć do kogo."
Andrzej Pilipiuk – "Reputacja"
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Trochę przynudzają z tymi Amerykańcami i Ruskimi oraz tajną bronią, gazami bojowymi i innymi pierdołami :mrgreen:. Dla mnie osobiście sezon ASG się nie skończył wiec nie muszę go rozpoczynać :mrgreen: . Ja się nie łapię ;-)
ZEB'U
ODPOWIEDZ