10.11.2019 - Silent Scout 2

Gdzie? Kiedy? O której?

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Awatar użytkownika
Bischow
Posty: 263
Rejestracja: 18-03-2013, 18:10
Lokalizacja: Krosno

10.11.2019 - Silent Scout 2

Post autor: Bischow »

Na FB dostaliśmy zaproszenie na imprezę w klimatach zwiadu. Poniżej info z wydarzenia na FB:

"Termin: 10.listopad.2019 (niedziela)
Zbiórka: 9:00
Miejsce: Jaworze las obok pomnika AK

Zasady gry:

Na teren gry wchodzi kilka zespołów liczących 5-6 osób każda drużyna jest dla siebie wroga. Każda drużyna zostanie oznakowana i otrzyma nieśmiertelniki wraz z mapą terenu. Zadaniem każdej z drużyn jest odnalezienie zaznaczonych na mapie punktów w terenie i zapisanie kodów do karty kodów. Dodatkowo na teren gry wejdzie kilku snajperów. W zależności od ilości drużyn i ich liczności określona zostanie liczba punktów do odnalezienia i czas na wykonanie zadania. Wygrywa drużyna która zbierze wszystkie kody, zdobędzie największą liczbę nieśmiertelników wroga i snajperów oraz zachowa jak najwięcej swoich.

1) Trafienia:

Za trafienie uznajemy każde trafienie w gracza i jego oporządzenie.
Po otrzymaniu trafienia (seria liczona jest jako jedno trafienie) gracz zostawia nieśmiertelnik w miejscu trafienia w sposób widoczny dla pozostałych graczy (np zawieszony na gałęzi, na pniu), oznacza się czerwoną szmatą lub kamizelką odblaskową, czeka 5 minut, może się przemieścić max o +/- 5m do pierwszej osłony np. drzewa, dołu itp. symulując przy tym realny postrzał(powolne pełzanie, utykanie itp.). Po tym czasie woła głośno "medyk, pomocy itp" i dopiero po tym czasie może zostać "uleczony" przez jednego z członków drużyny.

2) Leczenie:

Uleczenie odbywa się poprzez dotknięcie gracza i jednoczesne głośne liczenie do 30 przez "medyka", jeśli w tym czasie medyk zerwie kontakt z rannym to zaczyna liczyć od nowa do "30".
Przykład medyk doliczył do "26" ale przed wypowiedzeniem "27" odchylił się unikając lecącej kuli i przez moment nie dotykał dłonią rannego->> leczenie należy powtórzyć. Jeśli medyk dostanie postrzał w trakcie leczenia (nie doliczył do 30) to leczenie jest anulowane, gracz leczony czeka na następnego medyka a medyk postępuje według zasad jak przy trafieniu. Trafienie w replikę główną eliminuje ją z gry ale gracz nie traci nieśmiertelnika ,(gracz zobowiązany jest do głośnego poinformowania o otrzymaniu postrzału w replikę) gracz wyciąga replikę boczną(o ile ją posiada jeśli nie posiada repliki bocznej to postępuje jak przy normalnym trafieniu i z nią kontynuuje grę, po otrzymania następnego trafienia procedura jak przy normalnym trafieniu.

2) Życia:

Każdy gracz otrzyma jednakową liczbę nieśmiertelników = życia, jeśli gracz straci wszystkie nieśmiertelniki zakłada kamizelkę odblaskową i może poruszać się wraz ze swoją drużyną lecz nie jest już aktywnym graczem lub wraca do punktu początkowego gdzie czeka na koniec rozgrywki.

3) Nieśmiertelniki:

Każda drużyna będzie posiadać inne nieśmiertelniki zgodne z kolorem drużyny.
Trafiony gracz pozostawia nieśmiertelnik w miejscu trafienia. Nieśmiertelnik może zabrać każdy gracz również taki który nie jest autorem danego "killa" oprócz niego samego i członków drużyny gracza który zginął (tzn. nie zbieramy nieśmiertelników naszej drużyny ). Zabranie nieśmiertelnika przez członka drużyny gracza który zginął w celu oddania go z powrotem jest niedozwolone!!! (grozi dyskwalifikacją całej drużyny). Ograniczona ilość odrodzeń spowoduje że dowódca drużyny będzie musiał nieraz decydować czy zerwać kontakt z przeciwnikiem, wycofując się i nie zabrać pozostawionych nieśmiertelników przeciwnika, kosztem utrzymania własnej drużyny przy życiu.


4) Snajperzy:

Snajperzy będą również posiadać nieśmiertelniki( zdobycie nieśmiertelnika snajpera będzie wyżej punktowane niż nieśmiertelnik "zwykłego" gracza). Zadaniem snajperów będzie nękanie pozostałych graczy w tym innych snajperów (możliwa jest współpraca pomiędzy snajperami) oraz zbieranie ich nieśmiertelników. Snajperzy po otrzymaniu trafienia zostawiają nieśmiertelnik w miejscu trafienia tak jak wszyscy, oznaczają się czerwoną szmatą lub kamizelką odblaskową, wycofują się na +/- 100m, tam czekają 5 minut i wracają do gry.

5) Ograniczenia:

Replika boczna do 350fps pojedynczy i auto
Replika szturmowa do 450fps pojedynczy i auto
Replika snajperska do 600fps tylko pojedynczy

6) Pirotechnika:

Wszelka pirotechnika zakazana

7) Opłata:
2zł osoby biorące udział w pierwszej edycji (4.11.2018)
5zł pozostali
Opłata za nieśmiertelniki, mapy, oznaczenia, markery, przygotowanie terenu.

8) Zgłoszenia:

Zgłoszenia tylko poprzez formularz dostępny tutaj:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... g/viewform

Zgłaszać można się całą drużyną jak również osoby pojedyncze z których utworzone zostaną zespoły.

Dołączenie do wydarzenia nie jest traktowane jako zgłoszenie!!!

Zgłoszenia będą przyjmowane do piątku 08.11.2019 do godziny 23:59 po tym czasie nie będą już przyjmowane."

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/502691890317032/
"Pozdrawiam
Twój przyjazny Biszkopcik z sąsiedztwa."
ODPOWIEDZ