PRZEDSTAW SIĘ

Tutaj każdy może wpisać swoją opinię na temat naszej strony internetowej oraz Forum.

Moderatorzy: Mazor, zebu

Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

No, witamy oficjalnie!!!
Oczywiście zapraszamy na manewry, poznaliśmy się już osobiściei muszę przyznać, że zrobiłeś na mnie bardzo pozytywne wrażenie Janiek również koledzy z którymi byłeś na manewrach, również mam nadzieję, że nasza wapółpraca będzie się układać jak najlepiej. Pozdrawiam i zapraszam na strzelanki w imieniu ekipy Spas!
ZEB'U
Awatar użytkownika
FreX
Posty: 26
Rejestracja: 18-11-2021, 12:22
Lokalizacja: Dąbrówki

Post autor: FreX »

Siema wszystkim. Raz już pojawiłem się na strzelance w starym PGRze, ale obserwuję na bieżąco czy są jakieś spotkania. Coś o sobie...Jestem Piotrek, Ksywa: FreX, mam 30 lat, jestem spod Łańcuta, uwielbiam ruch. Zaczęło się od laserowej twierdzy w Rzeszowie, potem lasertag na świeżym powietrzu z firmą 34u na który regularnie jeżdżę co miesiąc. Kupiłem mundur, ale raz w miesiącu wydało mi się tak rzadko że zainteresowałem się tematem ASG. Pierwsza replika jest od jakiegoś już czasu. Boczniak również zakupiłem i całą resztę ochraniaczy, gogli 😉, kamizelek, ale największy problem to był właśnie goglami. Kiepsko pasowały do hełmu aż zainwestowałem w lepsze. Ogólnie jestem początkującym strzelcem, ale już dość wprawionym w samej grze. Miałem wrażenie że replikę trzymałem już wcześniej 😁 Trochę grałem w strzelanki na VR specjalnym kontrolerem więc mam już dość dobrą pracę "ręka - oko". Pozdrawiam ASGardczyków 😉
FreX
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Witaj! Zapraszamy na manewry ;-)
ZEB'U
Awatar użytkownika
FreX
Posty: 26
Rejestracja: 18-11-2021, 12:22
Lokalizacja: Dąbrówki

Post autor: FreX »

Dzięki, miło mi to czytać. Czekam oczywiście od teraz na jakieś wspólne manewry, ponieważ u mnie jest zastój w spotkaniach. Czołem.
FreX
Solina
Posty: 1
Rejestracja: 31-03-2022, 16:16
Lokalizacja: Potok

Re: PRZEDSTAW SIĘ

Post autor: Solina »

Witam, z asg się już spotkałem i uczestniczyłem, moje początki to ok 2018 ale miałem chwilę przerwy,

Imię: Kuba
Ksywka: Solina
Wiek: 24
Skąd: Potok k/Krosna

Coś o mnie: Dużo zainteresowań, z każdego po trochu byle się coś ruszać. Mam nadzieje że do zobaczenia na następnych strzelankach o ile prac mi pozwoli :)
Awatar użytkownika
suchy.
Posty: 155
Rejestracja: 19-06-2019, 23:01
Lokalizacja: Rzeszów/Jasło

Re: PRZEDSTAW SIĘ

Post autor: suchy. »

Cześć , zawsze fajnie widzieć nowe twarze także zapraszamy na najbliższe manewry w niedziele :-)
Nostro
Posty: 25
Rejestracja: 14-07-2022, 20:00

Re: PRZEDSTAW SIĘ

Post autor: Nostro »

To i ja zamieszcze jakieś wypociny, żeby temat nie zamarł.

Imię : Piotrek
Pseudonim : Nostro
Wiek : 30
Miejsce zamieszkania : Miejsce Piastowe

Przygodę z airsoftem zacząłem jakos pół roku temu.
Jestem nerdem :). Uwielbiam marnować czas przed konsolą. Aczkolwiek airsoft zmusił mnie do zadbania o swoja kondycję, więc zacząłem amatorsko biegać.
Lubię wszystko co lata chociaż kompletnie sie na tym nie znam, mam na mysli między innymi drony, ale zabawka z chinczyka za 15 zł również nie pogardzę.
Amator gotowania i tanich papierosów..
ODPOWIEDZ