ASG, czyli FPS w realu

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

ASG, czyli FPS w realu

Post autor: H4llow »

ASG, czyli FPS w realu

Tak to już w naszym świecie bywa, że dziewczynki bawią się głównie lalkami, a chłopców, tak małych jak i dużych, interesują poza samochodami i dziewczynkami... militaria. Bo kto nie miał w dzieciństwie zabawkowego pistoletu? Jeżeli taki się znajdzie, to jestem mu gotów ufundować jakiś tani model z dowolnego kiosku :) Jednak strzelanie "na sucho" i jedynie do tarcz może się szybko znudzić, zwłaszcza jeśli wymordowaliśmy już kilka tysięcy osób, w jakiejś strzelaninie na peceta. Rzeczą raczej oczywistą jest, że nie kupimy sobie AK-47 na ruskim bazarku i nie będziemy walili do kumpli ostrą amunicją, bo jak wiadomo niezbyt legalne jest rozsiewanie straszliwej śmiertelnej choroby - czerwonej, cieknącej wysypki przenoszonej przez ołowiane bryły o średnicy najczęściej 9 mm. Co znajduje się pomiędzy strzelaniem "beznabojowym", a prawdziwą walką? Zanim poznałem AirSoftGun, powiedziałbym, że idealnym rozwiązaniem jest Paintball, który jest temu sportowi bardzo bliski. Jednak zalety ASG są jasne - sprzęt i amunicja są dużo tańsze, nie brudzi ubrań oraz jest zachowane dokładniejsze odwzorowanie modeli broni. A różni się to jedynie tym, że kulki nie są napełnione farbą...
Resztę artykuły można znaleźć pod adresem: http://www.playback.pl/numer11/pibi/asg ... realu.html
Ryu
Posty: 1
Rejestracja: 03-12-2008, 14:04
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post autor: Ryu »

Asg.. czyli FPS w realu.
Z jedna mala roznica :P
W asg nie mozna zrobic quick save/quick load :P
Allo
Posty: 1
Rejestracja: 03-12-2008, 15:27
Lokalizacja: owni

Post autor: Allo »

Niekoniecznie..
Dla mnie najfajniejszą częścią ASG jest możliwość pracy zespołowej i .... możliwość poczłapania i poczołgania w błocku:D
Awatar użytkownika
Ares1982
Posty: 41
Rejestracja: 03-12-2008, 12:06
Lokalizacja: Dobrzechów
Kontakt:

Post autor: Ares1982 »

Ryu nie masz
Ryu pisze:Z jedna mala roznica :P
W asg nie mozna zrobic quick save/quick load
Mylisz się bracie właśnie, że można. A co najlepsze żyć też masz kilka. :-D :lol:
ODPOWIEDZ