www.rangershop.pl

Mundury, spodnie, kurtki, etc.

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

www.rangershop.pl

Post autor: H4llow »

W naszej militarnej strefie znajdziecie Państwo około 5 tysięcy artykułów w rozsądnych cenach. Oferujemy szeroką gamę mundurów w ponad 20 różnych kamuflażach. Polecamy kurtki, płaszcze, koszulki oraz wiele fasonów butów. Przedstawiamy Państwu bogaty wybór oporządzenia taktycznego i wyposażenia obozowego. W naszym sklepie znajdziecie Państwo artykuły do ASG, paintball-u, na safari, pustynie i wyprawy górskie a także artykuły dla myśliwych, wędkarzy, pilotów. Zwracamy uwagę na fakt, że stale poszerzamy i aktualizujemy gamę produktów dla kobiet i dzieci. Prosimy Państwa o zapoznanie się z regulaminem sklepu i założenie swojego konta. Prosimy o to wszystkich Klientów zarówno nowych jak i stałych (związane jest to ze zmianą witryny). Zachęcamy Państwa również do wizyty w zakładce „ważne informacje”. Dostarczy ona Państwu szereg istotnych informacji.
źródło: www.rangershop.pl

Nigdy nie korzystałem, jak dotąd, z tego sklepu, ale może już ktoś to robił. Chętnie poczytam coś na ten temat.
Miro

Post autor: Miro »

Owszem mają duży asortyment,ale większość tylko na stronce,trzeba czekać na sprowadzeni na niektóre rzeczy
Na francuskie rangery musiałem czekać 1,5 tyg
Rzeczy i kontakt ok
Awatar użytkownika
Ares1982
Posty: 41
Rejestracja: 03-12-2008, 12:06
Lokalizacja: Dobrzechów
Kontakt:

Post autor: Ares1982 »

Przeglądając stronki grup Airsoftowych zastanawiam się czemu większość członków nosi mundury Brytyjskie, Amerykańskie lub Niemieckie.
Przecież jesteśmy Polakami, ja tam mam kompletny mundur WP Wz.93 Leśne Camo i jeste z niego bardzo zadowolony, a wzór podoba mi się zdecydowanie bardziej niż niemiecki i brytyjski, woodland ujdzie w tłumie. :)

No chyba, że niektóre grupy założyły sobie odtworzenie walk konkretnych jednostek.
Awatar użytkownika
^^^Zajcev^^^
Posty: 17
Rejestracja: 13-12-2008, 15:26
Lokalizacja: Szufnarowa

Post autor: ^^^Zajcev^^^ »

grunt to dobrze się zamaskować w terenie
Awatar użytkownika
L0rdGrax
Posty: 87
Rejestracja: 26-11-2008, 22:55
Lokalizacja: Dobrzechów

Post autor: L0rdGrax »

Głównie to tamte mundury, są nieco tańsze. W sumie to mundury WP, są od niedawna w ogólnej sprzedaży. Wcześniej jakoś nie widziałem ich zbyt wiele, a teraz możesz sobie kupić w jakim chcesz rozmiarze.
ODPOWIEDZ