Dość!

Rozmowy o ASG.

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Zablokowany
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Dość!

Post autor: zebu »

Wiecie co? Mam tego dość! Wszyscy k....wa chcieli by stowarzyszenia, żeby czerpać z tego korzyści, ale wypowiedzieć się na tematy związane z wspólnymi sprawami to nie ma kto!!! Maciej napisał temat dotyczący stowarzyszenia i wszyscy maja w dupie, do dzisiaj żadnego postu, ja pisałem o krótkofalówkach i było to pilne bo chodziło o aukcję, wypowiedziało się dwie osoby. Co wy k....wa myślicie, że sam mam wszystko załatwiać i organizować? W dupie mam taką współpracę! Jak tak ma wyglądać to stowarzyszenie to szkoda sobie zawracać dupę!!! Nie zmuszam nikogo do niczego, ale minimum zaangażowania choćby po to żeby się wypowiedzieć na forum, czy na te kilka godzin w sobotę przyjechać na działania i przy okazji obgadać ważne sprawy, to by wypadało! Tak na dobra sprawę wszyscy by chcieli ale tak na prawdę mają to gdzieś! Aktywnych członków SPASU, którzy systematycznie uczestniczą w działaniach jest 5-ciu TO TROCHĘ ZA MAŁO JAK NA STOWARZYSZENIE! Wedłóg mnie sami dokonaliście wyboru :evil: :evil: :evil:

Ps. Myślałem, że mam do czynienia z poważnymi i odpowiedzialnymi ludźmi?!
ZEB'U
Burt
Posty: 151
Rejestracja: 13-03-2011, 20:39
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Burt »

Podejmowanie wszelich daleko idących decyzji na forum to żenada. Na forum można się ugadać na temat gdzie i kiedy sie strzelamy, popisać o replikach i innych bolcach- stolcach dzikich wężach. Forum to pomoc dla nas a nie symbol zaangażowania. Proponuje spotkać się w realu, normalnie, poważnie i obgadać to i owo (załatwianie wszystkiego drogą elektroniczną jest modne ale nie tędy droga). Powstała maaaasa projektów takich jak elitarny zespół uderzeniowy SpecSpas, propozycje wporowadzenie stopni (opcja pierwsza wymyślona przez Towarzysza Griszę) oraz propozycje podziału SPASu na plutony typu Blitz i tak dalej oraz masa innych pomysłów z kombinowaniem obozu oraz scenariuszami i tak dalej. Powinniśmy podjąć dyskusje na temat niektórych z nich. Jeżeli nasz zepsołowy dialog nie wychodzi nam w rzeczywistości to nie ma się co spodziewać cudów w internecie. Musimy zebrać tych, którzy się regularnie strzelają, wszystko obgadać, ustanowić pewne uchwały i reformy zespołu. Pasuje coś zrobić z osobami co mają w dupie SPAS, powinnismy wiedzieć ilu członków faktycznie mamy a ilu udaje że jest. Wziąć pod uwage że spora część naszych ludzi nie ma ukończonych 18 lat i tak dalej.
Zablokowany