problem skladki

Wiadomości i kontakt na bieżąco.

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
juri
Posty: 262
Rejestracja: 15-07-2010, 11:32
Lokalizacja: Frysztak

problem skladki

Post autor: juri »

Panowie jestesmy zespolem ale nie moze byc takiej syt. ze placa kase ci ktorzy sie strzelaja Zebu burt mazor biskup melon grzes maciek nie mowie o sebie albo foce bo daleko miszkaja albo maja taka prace z nie moga strzelac! Wiec moje zdanie jest takie ze zaplaca wszyscy ci ktorzy sa na naszej stronie albo znikna ci ktorzy w ciagu tego roku nie zaplaca tych 60zl :-P NIE MA PIERDOLENIA W TANCU to nie szkolka niedzielna :-) albo masz checi i chcesz albo nie 8-) bo na dobra sprawe to kisiela nie widzialem ani razu a osty zaginol w akacji :!: sorki ze tak pisze ale prawda jest tak ze strzela sie kilka osob teraz i to dzieki Zebowi bo wszytko ciagnie fajnie ze uniesliscie ten ciezar strzelanek jak Zebu by niesprawny do walki ale nie ma potrzeby trzymac gosci w zespole ktorzy sie tym nie interesuja :!: ja chodz sie nie strzelam teraz to czytam forum i mam kontakt z zeszonymi :-) wiem co sie dzieje a reszta co :?: prawda taka ze gowno :-D
Badz szybszy od cienia i twardszy od kamienia ^^
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Muszę przyznać rację Juriemu, trzeba odkurzyć stronę, ale zrobimy tak: ten kto wypełni deklarację o przynależności ten bezwzględnie płaci.
ZEB'U
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

A kto nie wypełni - żegnamy.
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
Awatar użytkownika
Grigori
Posty: 425
Rejestracja: 28-04-2011, 16:32
Lokalizacja: Kobyle

Post autor: Grigori »

I gitara. ;-)
Haryłku dawaj!
01foka
Posty: 77
Rejestracja: 26-11-2009, 18:27
Lokalizacja: Jedlicze

Post autor: 01foka »

Ja tam płace przy najbliższym spotkaniu prosze mnie nie wyrzucać bo kula w łep. Nie mogę ogarnąć na ten czas nawet jednej wolnej soboty ale jak tylko ogarne to wpadam na bank i się tam wyrównam, ps Juri popieram. :-x
ODPOWIEDZ