Koalicja PFASG

Wiadomości i kontakt na bieżąco.

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

ODPOWIEDZ

Chcesz żeby SPAS dołączył do Koalicji Południe?

TAK
8
89%
NIE
1
11%
 
Liczba głosów: 9

Burt
Posty: 151
Rejestracja: 13-03-2011, 20:39
Lokalizacja: Frysztak

Koalicja PFASG

Post autor: Burt »

Kto chce żeby SPAS dołączył do Koalicji PFASG niech się podpisuje pod listą;

1. Burt
2. Grigori
3..........
Ostatnio zmieniony 31-12-2011, 15:17 przez Burt, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Grigori
Posty: 425
Rejestracja: 28-04-2011, 16:32
Lokalizacja: Kobyle

Post autor: Grigori »

Grigori.
Haryłku dawaj!
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

Ja nie chcę i tego się trzymam. Moim zdaniem nie jest to konieczne, ale jeśli większośc będzie chciała, no to nie będę miał wyjścia. Jednak ja się pod tym nie podpiszę, tym bardziej, że nie ma jeszcze konkretów jeśli chodzi o koalicję. Chodzi mi o to, żeby wszystko najpierw sprecyzowac, a dopiero potem dołączac lub nie.
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
Burt
Posty: 151
Rejestracja: 13-03-2011, 20:39
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Burt »

Żeby ruszyć z czymkolwiek nowym potrzeba zebrać ludzi chętnych na takie porozumienie (co też zostało w znacznym stopniu już poczynione) i wspomóc wzajemną wymianę informacji (kwestia forum-matki). Na obradach zostały już podjęte pierwsze, podstawowe kwestie. Dołączenie do Koalicji może tylko pomóc. Zachęcam do w miarę szybkiego głosowania, bo nota bene pomysł Koalicji wyszedł ze Spasu, a mimo to nie jesteśmy pierwsi ze zgodą na dołączenie. Osobiście liczę że pomysł przejdzie.
Awatar użytkownika
juri
Posty: 262
Rejestracja: 15-07-2010, 11:32
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: juri »

tak
Badz szybszy od cienia i twardszy od kamienia ^^
Awatar użytkownika
Drożdzu
Posty: 214
Rejestracja: 03-07-2011, 11:22
Lokalizacja: Krosno
Kontakt:

Post autor: Drożdzu »

za :)
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Ja swoje zdanie wyraziłem w temacie "Między zespołowe siły specjalne" - Koalicja tak, ale nie kosztem tożsamości poszczególnych grup. I bardzo Was proszę nie mylcie forum PFASG z Koalicją, bo to dwie różne sprawy. Forum ma jedynie ułatwić komunikację między Koalicjantami! Tak więc sam tytuł tego tematu jest błędny. Prawidłowe jest pytanie ankietowe. Zgadzam się z Majorem W. że trzeba by konkretnie określić specyfikę i cele Koalicji, a potem wymagać by poszczególne osoby deklarowały swoje chęci. "Co nagle to po diable"! W czasie ostatniej strzelanki na Stodole w rozmowie z Mendim usłyszałem np. takie zdanie, że w związku z przystąpieniem do koalicji chętni powinni zaopatrzyć się w kilka kompletów umundurowania w zależności od tego gdzie i w jakim charakterze będzie wyjazd na działania. Nasuwa się pytanie kogo na to stać skoro 90% zainteresowanych to uczniowie na utrzymaniu rodziców lub studenci ledwo wiążący koniec z końcem. Poza tym nie podejrzewam, by wszyscy byli również zainteresowani ambitnymi imprezami Air Softowymi odbywającymi się kilkaset kilometrów od ich miejsca zamieszkania co też było sugerowane. To tylko przykłady, ale między innymi dlatego trzeba ściśle określić czemu ma służyć ta Koalicja, a dopiero potem podejmować wiążące decyzje. Prawdą jest, że pomysł wyszedł od SPAS'u, a bardziej od Burta, ale nie znaczy to wcale,że mamy nagle rzucić wszystko co do tej pory osiągnęliśmy (mówię o wszystkich grupach) i rzucić się w wir czegoś nowego. Jak wcześniej wspomniałem pośpiech jest złym doradcą, podobnie jak brak umiejętności określenia swojego położenia na płaszczyźnie AirSoftowej.
ZEB'U
hryztuz
Posty: 89
Rejestracja: 12-11-2011, 14:20
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hryztuz »

Co prawda mnie sprawa nie dotyczy ale w mojej opinii Burt wyskoczył przed orkiestrę. Zgadzam się w 200 % z opinią Zebu.
Lepsze jest złem dobrego.
wierzę, że pan jednak mnie nie opuści, jakby miał z rąk taką zdobycz wypuścić
maxima debetur CRACOVIA`e reverentia
Awatar użytkownika
Grigori
Posty: 425
Rejestracja: 28-04-2011, 16:32
Lokalizacja: Kobyle

Post autor: Grigori »

A zróbmy sobie własny Związek Socjalistycznych Grup Airsoftowych i bedzie. :mrgreen: :mrgreen:
Haryłku dawaj!
Awatar użytkownika
Grigori
Posty: 425
Rejestracja: 28-04-2011, 16:32
Lokalizacja: Kobyle

Post autor: Grigori »

Ja już sam nie wiem co o tym myślec. :-/
Haryłku dawaj!
ODPOWIEDZ