Opłata za domenę

Wiadomości i kontakt na bieżąco.

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Opłata za domenę

Post autor: H4llow »

26 listopada nasza domna airsg.pl traci ważność. Przedłużenie na kolejny rok kosztuje 122zł. Za pierwszy rok zapłaciłem, bo to kosztowało bodajże 12 czy tam 20zł, ale na wpłacenie 122zł niestety mnie nie stać, dlatego apeluje do każdego kto chce się dorzucić.

Podaje nr konta i dane do przelewu:

Maciej Wójcik
ul. Szczerbińskiego 19
38-100 Strzyżów
Tytuł: domena

Alior Bank
nr konta: 68 2490 0005 0000 4000 0075 0082

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Ares1982
Posty: 41
Rejestracja: 03-12-2008, 12:06
Lokalizacja: Dobrzechów
Kontakt:

Post autor: Ares1982 »

Ja przelewam 20 zł.
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

Znowu trzeba zapłacić za domenę. Tym razem jest to kwota symboliczna, bo zaledwie 54,90 (a nie tak jak rok temu 120). Ja płacę 14,90. Reszta to już wasza kwestia.

Dane konta macie wyżej.

Pozdrawiam.
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

Minął kolejny rok i trzeba zapłacic za domenę.

Kwota: 50zł.
Jak ktoś chce wspomóc, to dane konta są powyżej.
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Proponuję zapłacić z kasy ze składek.
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Jak najbardziej tylko że z forum korzystają wszyscy,a niestety nie wszyscy płacą składki, ale ja nie mam nic przeciwko, byle tylko było jakieś pokwitowanie!
ZEB'U
Awatar użytkownika
Lupus
Posty: 247
Rejestracja: 12-04-2010, 14:35
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Lupus »

Nie chcę się kłócić, bo nie jestem zbyt obeznany w tych sprawach, ale nie lepiej by było założyć darmową stronę np. na http://www.vgh.pl/ i zredukować koszty ?
"Lupus pilum mutat - non mores."
"Dum spiro, spero."
"Walcz po to, by przetrwać. Przetrwaj po to, by walczyć."
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

O jakich kosztach chłopie mówisz?????? Uważasz, że 50 zł za rok na tyle osób to duży wydatek??? Jak potrafisz tak dobrze liczyć to z pewnością dojdziesz do tego, że gdyby 20 osób zapłaciło za domenę to wyjdzie po około 2,50 zł za rok co w przeliczeniu na miesiąc daje ok. 20 groszy!!! Co chcesz redukować???
ZEB'U
Awatar użytkownika
Lupus
Posty: 247
Rejestracja: 12-04-2010, 14:35
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Lupus »

Już widzę, jak każdy daje kasę. Jak powiedziałeś, nie wszyscy płacą składki, a w SPAS-ie nie ma tak na prawdę nawet 20 osób. A nawet drobne mogą się przydać, choćby na kulki. Tak tylko napisałem, jakby co. Przecież nikomu nic nie narzucam. Forum służy do komunikacji, a takie można mieć za darmo.
"Lupus pilum mutat - non mores."
"Dum spiro, spero."
"Walcz po to, by przetrwać. Przetrwaj po to, by walczyć."
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Ty to chyba chłopie jesteś z Korczyny!? :mrgreen:
ZEB'U
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

Lupus. Mamy nielimitowany serwer, bez żadnych ograniczeń, to myślę, że 50zł za rok to nie majątek.
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Zebu i H4llow mają rację, 50 zł to przecież nie majątek, ostatnio raptem tyle na 2 dodatkowe magazynki dałem :roll: :-P
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Nie ma nawet o czym mówić, płacimy i już! Dodam tylko dla niewtajemniczonych odnośnie mojego wcześniejszego posta, że ludzie z Korczyny uważani są za strasznie skąpych ( nie będę przytaczał dowcipów)- chociaż?:

1. Dlaczego Korczyniak robiąc herbatę leje do pełna wody? - żeby się już cukier nie zmieścił!
2. Jak powstaje drut mosiężny? - trzeba rzucić 5 groszy na rynku w Korczynie, a mieszkańcy rzucając się na nie rozciągną je na drut :mrgreen:


Ps. Macieju przy najbliższej okazji dam Ci składkowa kasę na domenę, myślę, że wystarczy zwykłe pokwitowanie, żeby został jakiś ślad. Na większe zakupy ze składek i tak nie ma szans bo Ci co nie uczęszczają systematycznie na strzelanki mogą mieć pretensje, że nie korzystają ze swoich pieniędzy, a tak przynajmniej pójdą na wspólny i pożyteczny cel! I oczywiście tym samym eliminujemy problem, że nie wszyscy zapłacą.

Lupus jeszcze do Ciebie: Gospodarka rynkowa polega na tym, że żeby odnotować wzrost gospodarczy należy dać zarobić tym którzy prowadzą działalność gospodarczą, w tym przypadku użyczają serwera. Czyli reasumując jedni muszą płacić, żeby inni mogli zarobić i dać miejsca pracy jeszcze innym, którzy na przykład również zapłacą za tą nieszczęsną domenę i zamkną kółko. Inaczej to nie ma sensu bo cofniemy się w czasy zatwardziałej komuny gdzie wszyscy uważali, że wszystko należy im się najlepiej za darmo.
ZEB'U
Awatar użytkownika
BISKUP
Posty: 301
Rejestracja: 28-11-2010, 16:50
Lokalizacja: Z...

Post autor: BISKUP »

:lol:
"...W Polsce jak w lesie, nie kurwa w Polsce jak w chlewie obsranym gównem" Testoviron (2007-2013)
ODPOWIEDZ