Naszywki

Wiadomości i kontakt na bieżąco.

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Naszywki

Post autor: H4llow »

Całkiem przypadkowo natknąłem się na taki oto sklep oferujący naszywki:

http://sklep.naszywki.com.pl/index.php? ... m-x-2-5-cm

Tam akurat na przykładzie jest, nie wiedzieć czemu, Zyga, ale może to przypadek. Tak czy siak mamy swoje logo i ewentualnie można by się zastanowić nad naszywkami. Tomek co prawda mówił o firmie w Dębicy, ale podejrzewam, że przez internet może być taniej. Tak czy siak poza oczywiście logiem na przedramiona, można dorzucić właśnie taką imienną na mundur, w odpowiednim miejscu.

Tu jest druga strona:
http://www.naszywkownia.pl/

Temat do głębszego obgadania.
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Witam! Ja jak zwykle aprobuję wszystko co fajne, a dotyczące ASG. Pomysł z naszywkami to przecież temat już poruszany i ja jak najbardziej jestem za. trony tez mi sie podobają. Tak więc z mojej strony jak najbardziej TAK, tylko obawiam się, że pewne osoby, których nie wymienię wykażą brak zainteresowania podobnie jak w przypadku udziału w strzelankach! :mrgreen: Pozdrawiam i życzę powodzenia!!! Ojciec założyciel ;-)
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

Wiesz zebu, zawsze może być nas 5 czy 6, którzy będą je nosić, bo Tomek też jest za. A jak ktoś nie chce, to nie zmuszam, bez łaski. Tylko chciałbym wiedzieć dokładnie ilu jest chętnych i czy na te z nazwiskiem bądź ksywą też.
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Ja na pewno reflektuję na tą z ksywką i grupą krwi i na tą na ramię Spas. Co do innych członków grupy to myślę, że Zyga i Far Cry też będą chcieli, co do innych to musisz podzwonić i się zorientować. Jeszcze jedna sprawa: Chłopaki ci co byli ostatnio prosili żeby coś zorganizować 28-29.12.2009r bo wracają z trasy i chętnie by sie postrzelali. Na razie to chyba tyle, jak byś cos potrzebował to pisz. Narka !!! :mrgreen:
ZEB'U
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Jeszcze jedno: pomyśl nad tym żeby wejście na forum nie było obwarowane hasłem, bo obcy którzy by chcieli zawiązać z nami kontakt nie maja takiej mozliwości, wydaje mi się, że indywidualny login i hasło w zupełności wystarczają. Obecna procedura skutecznie zniechęca do korzystania z forum. ;-)
ZEB'U
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

Żeby widzieć co sie dzieje na forum wystarczy sie zarejestrować. Nic więcej.
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

to dlaczego jak chcę otworzyć jakiś temat rząda ode mnie hasła? wchodzę dopiero po wpisaniu "spasrzadzi7"
ZEB'U
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Poza tym mam wrażenie, że i tak poza nami nikt z tego nie korzysta :-|
ZEB'U
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

Wrócił temat naszywek. Podjęliśmy decyzję, że chętni będą się tutaj zapisywać osobiście lub poprzez kogoś.

Naszywki będą 2. Jedna z napisem SPAS i ksywką, natomiast druga to nasze logo do przyszycia na ramię w mundurze. Kto jest zainteresowany proszę się zgłaszać.

Oto projekt naszywki na ramię:
Obrazek
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Ja jak najbardziej jestem za, Jankes również, więc od razu zamawiamy dwa komplety :mrgreen:

Co do naszywki z nazwa i ksywką to proponuję, żeby SPAS był dużymi literami na środku, a ksywka mniejszymi pod spodem, a w ogóle fajnie by było, żeby Spas był osobno a ksywka na innej naszywce czyli komplet byłby 3 naszywki. :mrgreen:
ZEB'U
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

Można zrobić i tak. Na prawej stronie (munduru, kamizelki) SPAS, na lewej ksywka. Czy odwrotnie.
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
Awatar użytkownika
L0rdGrax
Posty: 87
Rejestracja: 26-11-2008, 22:55
Lokalizacja: Dobrzechów

Post autor: L0rdGrax »

Dla mnie jeden komplecik :mrgreen:
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Dla mnie i dla Jankesa tez po kompleciku :mrgreen:
ZEB'U
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Romek też prosił żeby dla niego zamówić komplecik tylko zamiast ksywki imię.
ZEB'U
Awatar użytkownika
Ares1982
Posty: 41
Rejestracja: 03-12-2008, 12:06
Lokalizacja: Dobrzechów
Kontakt:

Post autor: Ares1982 »

Imię to też ksywka, he he. Ja też wezmę taki komplet z Imieniem i grupą krwi. Zastanawiam się tylko jaki jest sens brać dodatkową nazywkę z nazwą SPAS skoro i tak jest umieszczona na naszym LOGO? Poza tym te dziury po pociskach będą lipnie wyglądać na gotowej naszywce (szew ma za małą rozdzielczość;-)), więc nie wiem czy do samej naszywki nie lepiej by było to usunąć.
01foka
Posty: 77
Rejestracja: 26-11-2009, 18:27
Lokalizacja: Jedlicze

Post autor: 01foka »

To o mnie tez tam nie zapomnijcie. Ksywka Foka bez 01. :mrgreen:
Awatar użytkownika
L0rdGrax
Posty: 87
Rejestracja: 26-11-2008, 22:55
Lokalizacja: Dobrzechów

Post autor: L0rdGrax »

Ja jestem za trzema, ewentualnie dwoma bez napisu SPAS. Logo wiadomo na ramię, druga niżej z ksywką i ewentualnie trzecia na pierś z napisem SPAS. Tak to widzę.
Bardzo mi się podoba ta z grupą, jeśli można chciałbym dużymi literami ksywkę ''OSTRY"

PS: H4llow jak będziesz zamawiał z tego sklepu który podałeś daj mi wcześniej znać, przy okazji wziąłbyś mi 3 inne naszywki, zawsze to większa zniżka będzie :mrgreen:
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Zamiast dziur po pociskach można np. wkleić ksywkę i wtedy będzie tarcza z ksywką, a na drugiej prostokątnej duży napis Spas, chyba,że jakieś skrzyżowane karabiny np. M16 z Kałachem. Tylko gdybam :mrgreen: , choć myślę, że dziury wcale nie muszą lipnie wyglądać, te naszywki robią dość dokładnie, gdyby tarcza była odpowiedniej wielkości to może wyglądać nieźle. Najlepiej wysłać do nich projekt i niech oni ocenią czy to wyjdzie.
ZEB'U
Awatar użytkownika
punisher84
Posty: 3
Rejestracja: 28-02-2010, 19:58
Lokalizacja: Blizne -Strzyżów

Post autor: punisher84 »

Witam wszystkich wreszcie jestem na forum ja tez się piszę na te naszywki! Pozdrawiam Waldi
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Cieszymy się razem z Tobą :mrgreen:
ZEB'U
Awatar użytkownika
punisher84
Posty: 3
Rejestracja: 28-02-2010, 19:58
Lokalizacja: Blizne -Strzyżów

Post autor: punisher84 »

hehe :mrgreen:
Awatar użytkownika
Bradley
Posty: 43
Rejestracja: 23-01-2010, 20:46
Lokalizacja: Kobyle/Frysztak

Post autor: Bradley »

O ile się nie mylę to chyba w Świerzowej Polskiej (za Krosnem) mają firmę, która zajmuje się usługami haftu komputerowego, ale dokładnego adresu niestety nie znam.
Obrazek
Royal Marines się nie topią, tylko nurkują na dłużej.
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Ja w kwestii tych naszywek co to już niby były zamówione, może ktoś by się wreszcie tym ZAJĄŁ, ja raczej wszystkiego nie załatwię ( i tak praktycznie na mojej głowie znajduje się organizacja działań w terenie). PANIE ADMINISTRATORZE!!! DO ROBOTY!!!
ZEB'U
Awatar użytkownika
L0rdGrax
Posty: 87
Rejestracja: 26-11-2008, 22:55
Lokalizacja: Dobrzechów

Post autor: L0rdGrax »

Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

Naszywki imienne będę miał na dniach (zostały wysłane pare dni temu), natomiast naramienne myślę, że do końca czerwca także dojdą.
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
ODPOWIEDZ