Strona SPAS airsg

Wiadomości i kontakt na bieżąco.

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Awatar użytkownika
juri
Posty: 262
Rejestracja: 15-07-2010, 11:32
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: juri »

sory moj blad ze nie umiem czytac :mrgreen: hehe
Badz szybszy od cienia i twardszy od kamienia ^^
Burt
Posty: 151
Rejestracja: 13-03-2011, 20:39
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Burt »

Miałem nie pisać nic już ale no kurwa chyba muszę. Nie wszyscy zapewne wiedzą o fakcie że byłem osobiście parę dni temu u ciebie zebu się pogodzić. Tylko i wyłącznie po to żeby był spokój i luzik między ekipami. Przy rozmowie sam zebu wyraził swoją niechęć do koalicji, wszystko super, porozumienie między mną a zebem, pewien byłem że jest okej.

A tu kurwa pojawia sie tekst zeba na forum w stylu że ja niby smieje sie przez łzy w odpowiedzi na komentarz hryztuza, który tak jak Juri powiedział gówno może mieć do tego całego zamieszania a tym bardziej do mnie. Mało tego, w tym poście;


,,Zamykaj! Dodam tylko, że tu nie chodzi o krytykę tylko o całokształt, bo na początku myślałem, że faktycznie jestem upierdliwy i się czepiam, zacząłem mieć nawet wyrzuty sumienia ale widzę, że moje zdanie na ten temat podziela wiele osób. A tak po prawdzie to Burt sam rozpętał całą ta aferę między innymi jeśli chodzi o Koalicję. W tej chwili wyszło na to, że jest zwykłym snobem- namieszał i wycofał dupę, mam wrażenie, że sam nie wie do końca czego chce, a najgorsze jest to, że nie liczy się z nikim kto ma odmienne zdanie niż on. TYLE bo faktycznie szkoda energii żeby to dalej ciągnąć."


Wielkie udawanie zdziwienia że ja nie dochodzę do koalicji. A prawda taka że wcześniej osobiście z zebem u niego w pokoju o tym gadałem. Czy to w porządku? Ktoś próbuje mnie obsmarować czy co? Żeby zniechęcić ewentualnych rekrutów do mojej ekipy? A ta cała akcja żeby powiększać WIZUALNIE skład na stronie spasu, po co? A teraz co? Jednak do koalicji? Macie mnie aż za takiego debila?

Ja po raz kolejny wyciągałem pierwszy rękę na zgodę a tu takie pokrzywione akcje. Potem wspaniałomyślne zaproszenie od zeba, z którego mógłbym skorzystać gdybym był chyba pojebany.

Na koniec powiem tyle że pomysł koalicji wyszedł ode mnie o czym dobrze wiecie, bo wykorzystujecie to jako powód do najeżdżania na mnie. Próbowałem więc na forum Rzeszowa uzmysłowić wszystkim że skoro jestem tego inicjatorem to niech wezmą to pod uwagę. A tu zonk, niektórzy przyczepili sie słówek, olewając datę i treść przytoczonych moich wypowiedzi, grubo poprzedzających wypowiedzi innych, którzy teraz za to zbierają aplausy. Wiadomo że głównym zamysłem koalicji było tworzenie ekipy milsimowej, której wiecznie każdemu brakuje, szkolenie jej i inne z tym związane sprawy. Wobec tego jest to całkowicie przejęty zamysł ,,Międzyzespołowych Sił Specjalnych" (moja idea). Rzekomo na innych zasadach, ale nawet orangutan zauważy że te ,,inne zasady" to gówno prawda. Pomysł jeden, rzekomo dwóch co na niego wpadli. Jednego chwalą, drugiego bojkotują. Ja jestem tym bojkotowanym. Wątpię żeby ludzie byli tak tępi żeby nie zauważyć tego. Tutaj musi chodzić o coś innego. Starałem sie być w porządku. Byłem w porządku. Teraz dopiero gram na zasadach, które NIE JA ustaliłem. Więc teraz bez zdziwienia że nie chce mieć nic wspólnego. Pozdro więc i powodzenia.

P.S.

Jak zamkniecie temat lub skasujecie tego posta to sie tylko ośmieszycie bo tu jest cała prawda i tylko prawda.
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

Burt, rozumiem Twoje ale i wogóle, że jesteś teraz antySPAS i masz nas w dupie i takie tam, ale do cholery jasnej i nie pisz o tym w każdym możliwym temacie, zwłaszcza tutaj! To jest temat o stronie internetowej SPASu, a nie o koalicji czy Bóg jeden wie o czym jeszcze. Ostatnie ostrzeżenie.
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Bo są trzy prawdy: Prawda, tyż prawda i gówno prawda! Faktycznie szkoda już tego wszystkiego komentować. Że byłeś u mnie to chłopaki wiedzą bo im mówiłem, fakt rozmowa o koalicji była, ale albo słyszysz chłopie to co chcesz albo nie wiem. Wyraźnie mówiłem to co już pisałem że koalicja tak dla wspólnego forum i ogólnej przynależności, a nie dla tworzenia czegoś na co nie stać 90% graczy. Już widzę jak jeździsz na zgrupowania i szkolenia milsimowe, ale twoja sprawa. Ja tylko wyrażam swoje zdanie, a to że podgrzały cie zdania innych niezależnych osób to już nie moja wina. Prawda jest właśnie taka, a Ty sobie to interpretuj jak chcesz. Odciąłeś się bo się obraziłeś, ze ktoś Ci śmiał zwrócić uwagę. Ciekawe dlaczego i o czym świadczy fakt, ze w ciągu kilku lat zmieniłeś chyba 3 czy 4 ekipy? Wszędzie byli źli ludzie, którzy Cię nie rozumieli? Ja na prawdę chłopie do Ciebie nic nie mam, przyjechałeś, odniosłem wrażenie, że faktycznie chcesz żeby było wszystko OK, ale na forum sam podgrzewasz wokół siebie atmosferę, takimi np. postami jak o tych durnych miejscówkach. To na prawdę nie było potrzebne.
ZEB'U
Awatar użytkownika
Grigori
Posty: 425
Rejestracja: 28-04-2011, 16:32
Lokalizacja: Kobyle

Post autor: Grigori »

Chyba tym razem muszę się zgodzic z Zebem.
Haryłku dawaj!
01foka
Posty: 77
Rejestracja: 26-11-2009, 18:27
Lokalizacja: Jedlicze

Post autor: 01foka »

Burt piszesz o dyskryminacji o bojkotowaniu a przeczytaj swój post? Nie jestem jakimś polonistą ale wydaje mi się że ,, nazwy, imiona, ksyfki ,, pisze się qrwa z Dużej litery. A Ty specjalnie w swojej wypowiedzi piszesz Zebu z małej litery i to nie że się pomyliłeś tylko specjalnie to robisz że by tylko kogoś poniżyć bo tak jak już pisałem masz problem chłopaku sam ze sobą. Tworzysz jakieś koalicję do których nikt nie chce należeć, robisz innym wodę z mózgu. Moim skromnym zdaniem chodzi o to że by się dobrze bawić i że by nas było jak najwięcej, że by rozwijać to hobby a nie dzielić się na grupy złych i dobrych. Chyba że Ci zależy na takiej walce prawdziwej że Spas kontra Bastards spotykamy się w umówionym miejscu i ognia. Walka wręcz, kolby, buty, kamienie, granaty, bagnety i kto co z sobą przyniesie :mrgreen: Jak by coś takiego miało miejsce dajcie znać na pewno będę. A tak po za tematem kto jeszcze za Burtem poszedł ze Spasu do Backstreet Boys bo nie w temacie jestem??
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Grigorij i od razu namieszał, że kipi nie tylko na naszym Forum. Foka rusz wreszcie kufer i przyjeżdżaj na strzelanie :mrgreen: ;-)
ZEB'U
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Dodałem zdjęcia z ostatniej strzelanki. Profile nowych członków wkrótce.
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

OK :-)
ZEB'U
ODPOWIEDZ