Filmik

Wiadomości i kontakt na bieżąco.

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
L0rdGrax
Posty: 87
Rejestracja: 26-11-2008, 22:55
Lokalizacja: Dobrzechów

Filmik

Post autor: L0rdGrax »

Pod tym linkiem jest do pobrania filmik który stworzyłem
http://www.megaupload.com/pl/?d=JF5GT365
Wyszło jak wyszło, niektórych mniej widać, ale to postaram się nadrobić w następnych filmikach. Wbrew pozorom wcale nie było zbyt wiele materiałów do wykorzystania.
Prosiłbym każdego o wypowiedz na temat filmiku, ewentualnie co poprawić (najłatwiej zmienić napisy, z resztą są małe komplikacje, ale jeśli coś Wam nie pasuje to piszcie).

Małe info do pobrania: Aby pobrać trzeba przepisać kod do ramki obok i kliknąć download (UWAGA istotna jest wielkość liter). Następnie musimy odczekać 45s, z pewnością zauważycie licznik odliczający, kiedy doliczy do końca w jego miejscu pojawi się przycisk Free download. Klikamy i filmik ściąga się nam na kompa.
Awatar użytkownika
^^^Zajcev^^^
Posty: 17
Rejestracja: 13-12-2008, 15:26
Lokalizacja: Szufnarowa

Post autor: ^^^Zajcev^^^ »

Jest OK! Bardzo podobają mi się sceny zimowe
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

Mi się osobiście bardzo podoba, zwłaszcza, tak jak napisał Zajcev, sceny zimowe, gdzie jest cały czas akcja (trzeba więcej takich nagrać).

Kilka uwag. Napisy na końcu i kolory podczas przedstawiania każdego z nas, są troche, hmm mało wojskowe i troche dziwne, nie pasują do reszty.

Druga uwaga. Podpisz mnie jako H4llow nie Maciek :D

Trzecia i ostatnia. Daj na końcu adres do naszej strony i forum.

Poza tym, rewelka.
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
Awatar użytkownika
L0rdGrax
Posty: 87
Rejestracja: 26-11-2008, 22:55
Lokalizacja: Dobrzechów

Post autor: L0rdGrax »

H4llow pisze:Napisy na końcu i kolory podczas przedstawiania każdego z nas, są troche, hmm mało wojskowe i troche dziwne
Napisy mogę bez problemu zmienić, ale do scenerii zimowej raczej mało które kolory pasują. Tu macie różne przykłady http://img19.imageshack.us/my.php?image ... isyjc2.png
Najlepiej dajcie swoje propozycje i wspólnie coś wybierzemy (nie muszą to być te ze zdjęcia, mam dostępne wszystkie jednolite kolory i czcionki).
Z kolorami podczas prezentacji każdego z nas, jest troszkę gorzej. Mogę zmienić pasek i czcionkę, ale tło musi być niebieskie. Tu przykłady http://img149.imageshack.us/my.php?imag ... pasrm8.png
Tak jak wyżej, napiszcie jakie Wam najbardziej się podobają. Tylko w tym przypadku trzeba wziąść pod uwage, zarówno scenerię zimową jak i letnią.

Z zmianą nicka i dodaniem linków, nie ma najmiejszego problemu. :mrgreen:
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Mnie osobiście bardzo się podoba i uważam, że właśnie w takiej formie jest dobrze, w grę wchodzi ewentualnie drobna kosmetyka :-D Końcówka filmu BOMBA!

Po ewentualnych poprawkach należało by pomyśleć, żeby to cudo umieścić na stronie głównej bo do forum nie każdy ma dostęp :-D
Ostatnio zmieniony 19-02-2009, 18:02 przez zebu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
L0rdGrax
Posty: 87
Rejestracja: 26-11-2008, 22:55
Lokalizacja: Dobrzechów

Post autor: L0rdGrax »

Dobra jako że nikt więcej nie miał ochoty się wypowiedzieć, wprowadzę sugerowane poprawki i wrzucę filmik na youtube-a. Jeśli ktoś jest przeciwny, niech da znać w tym temacie.
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

T o jak wrzucisz, to wrzuć linka na forum :)
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
ODPOWIEDZ