Nocny gość

Tutaj każdy może wpisać swoją opinię na temat naszej strony internetowej oraz Forum.

Moderatorzy: Mazor, zebu

ODPOWIEDZ
bambusmalpa

Nocny gość

Post autor: bambusmalpa »

Cześć!

Większość świata zna mnie jako Bambusa.
Jestem z Rzeszowa gdzie studiuje, pracuję i strzelam się z moją ekipą. Na to forum trafiłem dzięki Bradleyowi z 42RMC. Prawdę mówiąc to zwracam się do Was z prośbą a raczej z zapytaniem. Rzeszowowi w przerażającym tempie kończą się miejscówki (budynki wala się i nie nadają do zabawy, tereny leśne wykupywane przez osoby prywatne), zmuszeni więc jesteśmy do poszukiwań. I tu właśnie moja osobista inicjatywa. Przeglądając mapy znalazłem np kamieniołom w Stępinie, nie wiem czy się tam strzelacie ale na pewno znacie to miejsce. Chciałbym się dowiedzieć czy miejscówka ma potencjał i czy nikt nie będzie miał nic przeciwko kilkunastu świrom strzelającym tam do siebie z karabinów :-P
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Witaj!
Kamieniołom w Stępinie znamy doskonale i czasem się tam strzelamy, tylko, że ta miejscówka jest dość niewielka aczkolwiek urodziwa dysponująca kilkoma bunkrami betonowymi pozostawionymi po pracownikach kamieniołomu. Jeżeli chodzi o strzelanie w tym terenie to jedynie w sezonie zimowym nadaje się on do działań gdyż w lecie jest tam zbyt gęsto (zarośla) i można sobie sobie zrobić krzywdę strzelając ze zbyt bliskiej odległości, zarośla utrudniają widoczność nawet do kilku metrów. Jeśli chodzi o dobre miejscówki to jako SPAS-Strzyżów dysponujemy kilkoma innymi równie urodziwymi miejscami do wymiany kompozytu tj. Kobyle 2 miejscówki, Świr Las w Gliniku Dolnym i Łączki Jagiellońskie. W imieniu swojej ekipy serdecznie zapraszam na manewry do nas. Na na naszym forum zawsze można znaleźć informacje co do terminu kolejnych działań. Strzelamy się raczej regularnie co tydzień w weekendy. Jeszcze raz serdecznie zapraszam w imieniu całej ekipy. Dodam jeszcze, że strzelają się z nami ekipy z Sanoka, Jasła, Targowisk, Krosna i Zręcina, chętnie poznamy nowych maniaków ASG i wymienimy doświadczenia.
Pozdrawiam!
ZEB'U
ODPOWIEDZ