Spotkanie na temat ASG.

Informacje, kontakt, itd.

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Spotkanie na temat ASG.

Post autor: Mazor »

Słuchajcie, mam taki pomysł, żeby zorganizować spotkanie na temat ASG i o nas. Chodziłoby o to, żeby poopowiadać czym się zajmujemy, co to jest, pokazać, zachęcić. Myślałem, że można by np. pogadać z władzami Gminnego Ośrodka Kultury we Frysztaku, czy nie użyczyliby sali na takie spotkanie. Jeszcze takie pytanie, czy robilibyśmy coś takiego przed, czy po założeniu stowarzyszenia. Ja oscylowałem zrobić takie spotkanie pod koniec czerwca.
Co wy na to?
Awatar użytkownika
Promar
Posty: 82
Rejestracja: 09-08-2010, 19:03
Lokalizacja: Targowiska/Wróblik

Post autor: Promar »

Takie coś to dobry pomysł trzeba pokazać że w naszej okolicy są takie drużyny niektórym wytłumaczyć co to jest ASG i żeby nie łazili na paintball :D.

Nasz team na przykład będzie się wybierał na festyn i mamy prowadzić jakaś małą strzelnicę a potem zaś mamy się wybrać na dzień rodziny :D
Awatar użytkownika
Grigori
Posty: 425
Rejestracja: 28-04-2011, 16:32
Lokalizacja: Kobyle

Post autor: Grigori »

Całkowicie jestem za. ;-)
Haryłku dawaj!
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 218
Rejestracja: 14-03-2011, 18:59
Lokalizacja: Krosno/Szczepańcowa

Post autor: maciek »

Jakby trzeba było pomóc ew. coś załatwić ze szpeju (nawet od ZHP) pisać.
________________
POZDRAWIAM
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

No to co, robimy coś w tym kierunku? Wie ktoś coś o jakiś imprezach i etc.? Zawsze można podejść do GOK'u we Frysztaku i zapytać się o zorganizowanie takiego spotkania. Fajnie, jakbyś podszedł ze mną Zebu, dobrze jak będzie ktoś starszy.
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Na razie mam dużo prywatnych spraw do załatwienia i krucho z czasem, jak się wyrobię to podejdziemy.
ZEB'U
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Na razie mam dużo prywatnych spraw do załatwienia i krucho z czasem, jak się wyrobię to podejdziemy.
ZEB'U
ODPOWIEDZ