koszulki

Wiadomości i kontakt na bieżąco.

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
juri
Posty: 262
Rejestracja: 15-07-2010, 11:32
Lokalizacja: Frysztak

koszulki

Post autor: juri »

Witam to znow ja wasz ksieciunio:d beda chetni na koszkulki z nadrukiem SPAS? Dokladna cene podam jutro albo w czwartek. Tylko teraz pytanie wszyscy zamawiamy w takim samym kolorze? Bo jak tak to musimy zamawiac koszulki i napis:p moze byc tez taka opcja ze zrobia nam napis we frysztaku wtedy kazdy moze w sumie dac jaka chce koszulke:p Proponuje zeby te koszulki byly kupione za kaske z wlasnej kieszonki a nie za spasowska. Kto za? I kto by chcial koszulke?
Badz szybszy od cienia i twardszy od kamienia ^^
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

ja bardzo chętnie. Widziałbym to tak, że z przodu logo SPAS + pod spodem Airsoft Player, a z tyłu nick/imię/cokolwiek :)
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Raczej z tyłu duży napis SPAS a pod spodem Airsoft Player, natomiast z przodu SPAS i np. ksywka.
ZEB'U
Awatar użytkownika
juri
Posty: 262
Rejestracja: 15-07-2010, 11:32
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: juri »

lepiej z tylu spas a z przodu logo takie jak na naszywce:p
Badz szybszy od cienia i twardszy od kamienia ^^
Awatar użytkownika
juri
Posty: 262
Rejestracja: 15-07-2010, 11:32
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: juri »

sami chetni :-P az 3? :-P to bedzie koszt okolo 30zl tak mysle :-> koszlka plus napis jeszcze musze sie dogadac :-P jakby cos to pisac;p
Badz szybszy od cienia i twardszy od kamienia ^^
Awatar użytkownika
Lupus
Posty: 247
Rejestracja: 12-04-2010, 14:35
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Lupus »

Ja też chcę ;-) . Moja propozycja jest taka: koszulki jednolite dla wszystkich, ciemna zieleń. Litery w kolorze czarnym, w miarę możliwości jakaś fajna czcionka. Proponuję "Typewritera", czyli symulacja maszyny do pisania. Z tyłu duży napis SPAS, z przodu po prawej stronie ksywa, jednokolorowe logo SPAS na lewym rękawie. Na drugim można umieścić gaszoną flagę i napis "POLAND" Coś w tym stylu: http://www.trzypiora.pl/produkt-172.html

To takie moje przemyślenia, oczywiście kupię niezależnie od projektu. No chyba, że byłaby różowa, to wtedy nie ;-) .
"Lupus pilum mutat - non mores."
"Dum spiro, spero."
"Walcz po to, by przetrwać. Przetrwaj po to, by walczyć."
Awatar użytkownika
juri
Posty: 262
Rejestracja: 15-07-2010, 11:32
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: juri »

ta koszulka to nie ma byc napis na choinke wiec samo spas z logiem styknie :-P kto ci pod mundur zaglada zeby po ksywie mowic pomijajac to ze flage i napis poland ma kazdy gdzies bo nasze wojsko jest zacofane :->
Badz szybszy od cienia i twardszy od kamienia ^^
Awatar użytkownika
BISKUP
Posty: 301
Rejestracja: 28-11-2010, 16:50
Lokalizacja: Z...

Post autor: BISKUP »

Może narysuję jak to będzie wyglądało? A może nóżpo środku (Taki jaki jest w naszym logo) i po prawej napis SPAS?
"...W Polsce jak w lesie, nie kurwa w Polsce jak w chlewie obsranym gównem" Testoviron (2007-2013)
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

Narysuj, wszystko będzie wtedy jasne.
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
Awatar użytkownika
Lupus
Posty: 247
Rejestracja: 12-04-2010, 14:35
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Lupus »

To nie napis WP, tylko POLAND oraz flaga Polski a myślę, że przynajmniej większość z nas czuje się Polakami.
"Lupus pilum mutat - non mores."
"Dum spiro, spero."
"Walcz po to, by przetrwać. Przetrwaj po to, by walczyć."
Burt
Posty: 151
Rejestracja: 13-03-2011, 20:39
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Burt »

Na cholere jakieś polandy. Polska Polską, my mamy zespół który ma swoje godło i nie ma sensu mieszać do tego patriotyzmu i czegokolwiek związanego z narodem polskim. Tak jak powiedział Juri, sam napis + nasz zespołowy znak i tyle.
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

W sumie każdy wie, że jesteśmy Polakami.
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
Burt
Posty: 151
Rejestracja: 13-03-2011, 20:39
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Burt »

Koszulka wyjściowo powinna zawierać minimum, które nas wszystkich łączy, tj logo i nazwa zespołu. Jak ktoś na koszulce będzie chciał mieć dodatkowo polandy, jakieś inne flagi, napisy, czachy czy cycki to już jego sprawa. W takim wypadku pozostawimy dowolność dla używkowników tych koszulek. Każdy do swojej przecież może coś dodać (dorysować, naszyć, nakleić, wyciąć, zrobić na drutach) , natomiast koszulka dla wszystkich, żeby każdy mniej więcej był zadowolony powinna zawierać treści związane jedynie z naszą pasją. A kto wie, może kiedyś jakiś mudżin albo inny zwierz zawita do naszego zespołu? xD Żeby nie pomyślał że my jacyś nacjonaliści jestesmy :D
Awatar użytkownika
Lupus
Posty: 247
Rejestracja: 12-04-2010, 14:35
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Lupus »

Nie mówię, że musi być napis POLAND, a jedynie podaję pomysły. Chodzi mi tylko o to, że może nie każdy "flage i napis poland ma gdzies".
"Lupus pilum mutat - non mores."
"Dum spiro, spero."
"Walcz po to, by przetrwać. Przetrwaj po to, by walczyć."
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

Najlepiej zrobić jeden projekt, tak żeby wszyscy byli zadowoleni. Chyba nie ma pośpiechu, co Juri?
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Jeśli liczy się moje skromne zdanie to uważam podobnie jak Burt, najprościej to również najtaniej, a choinki ubiera się na święta (co za dużo to nie zdrowo bo następuje przerost formy nad treścią) ;-)
ZEB'U
Awatar użytkownika
Lupus
Posty: 247
Rejestracja: 12-04-2010, 14:35
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Lupus »

Ja nie mówię, że musi być dużo ;-). Ale kolorystyka (zielona z czarnymi napisami) pasuje ? A tak, to duży napis SPAS z tyłu i z przodu po lewej małe logo ?
"Lupus pilum mutat - non mores."
"Dum spiro, spero."
"Walcz po to, by przetrwać. Przetrwaj po to, by walczyć."
Awatar użytkownika
juri
Posty: 262
Rejestracja: 15-07-2010, 11:32
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: juri »

no nie ma pospiechu ale w sumie fajnie byloby pojechac na ten zlot do baligordu w swoich koszulkach :-P ale mi sie nie pali pomysl :-D ale wiadomo ze nikomu nie dogodzisz :-P ja to widze w ten sposob co zebu i burt nie ma potrzeby robic jakis napisow zbednych :-) poza tym wojsko polskie nosi zwykle oliwkowe koszulki pod mundurem tylko chyba marynarka wojenna ma pasiaste :-P sama nazwa SPAS to bardziej podchodzi pod jakas formacje policji a nie pod wojsko :mrgreen:
Badz szybszy od cienia i twardszy od kamienia ^^
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Pod wojsko też pasuje bo tak na marginesie tak się nazywa włoska strzelba gładkolufowa, której również używa wojsko ;-) :mrgreen:
ZEB'U
Awatar użytkownika
juri
Posty: 262
Rejestracja: 15-07-2010, 11:32
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: juri »

slowo wloska mi sie nie podoba :-P
Badz szybszy od cienia i twardszy od kamienia ^^
Awatar użytkownika
Lupus
Posty: 247
Rejestracja: 12-04-2010, 14:35
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Lupus »

Oliwkowy to też zielony ;-). Chodziło mi tylko, żeby nie dawać typowo jasnej zieleni, nie proponowałem żadnego odcieniu, czy coś.
"Lupus pilum mutat - non mores."
"Dum spiro, spero."
"Walcz po to, by przetrwać. Przetrwaj po to, by walczyć."
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Tak szczerze to nie zawracajmy sobie dupy koszulkami czy innymi duperelami dopóki ludzie nie zaczną przyjeżdżać na działania!!! Jak ktoś traktuje naszywkę czy koszulkę jako trofeum do kolekcji to sorry ale ja w to nie wchodzę. Kupiliśmy sprzęt do łączności za składkowe pieniądze i tak faktycznie to nie ma kto z niego korzystać (pewnie trzeba będzie sprzedać?). Zero zainteresowania bo zawsze coś jest ważniejsze. Skoro takie jest podejście to proszę nie liczyć, że będę się tak angażował w to wszystko jak do tej pory!!! Temat koszulek uważam za zamknięty bo to jest takie pieprzenie, a nie załatwianie sprawy, równie dobrze możemy sobie tak pisać przez kolejny rok, bo to się podoba jednemu, a to drugiemu, a potem jeszcze dyskusja o odcieniach zieleni, co to k...wa jest??? Bazar czy zorganizowana formacja???
ZEB'U
ODPOWIEDZ