Witam serdecznie.

Tutaj każdy może wpisać swoją opinię na temat naszej strony internetowej oraz Forum.

Moderatorzy: Mazor, zebu

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Moro
Posty: 100
Rejestracja: 15-12-2011, 19:56
Lokalizacja: Sanok

Witam serdecznie.

Post autor: Moro »

Jako że niedawno zarejestrowałem się na tutejszym forum, uznałem że niegrzecznie było by się nie przedstawić :mrgreen:
Część chłopaków zapewne mnie zna lub chociaż kojarzy ze strzelanek. Natomiast dla tych którzy nigdy mnie nie spotkali lub też o mnie nie słyszeli to jestem Moro, mieszkam w Sanoku, na co dzień studiuje w rzeszowie, strzelam się już parę ładnych lat - pamiętam jeszcze czasy korpusu lesko :mrgreen: :lol: jak narazie wolny strzelec. Co do sprzętu to AIMS z kilkoma upgrade'ami + 1911 i wz.93
To by było chyba na tyle, jeszcze raz witam wszystkich użytkowników ;-) i pozdrawiam.
... Semper Fidelis, Semper Paratus...
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Witamy serdecznie i zapraszamy do wspólnych działań ;-)
ZEB'U
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

Również serdecznie witamy.
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
Awatar użytkownika
mrowkaz
Posty: 67
Rejestracja: 13-01-2012, 22:58

Post autor: mrowkaz »

Witam.Krzysztof z tej strony.wiek 27 prawie ;-) .Jestem przedstawicielem ekipy SAT z Przemyśla
Interesuje sie kobietami (gdyz poniewaz jak moj brat mawia "to ,ze masz zamowione danie nie oznacza ze menu nie mozesz przegladac" :mrgreen: ),militariami-glownie wyposazenie i uzbrojenie wojsc spec .Dodatkowo melanże i góry :mrgreen:
W asg bawie sie od okolo 2000 roku .Zaczynalem od strzelby z odpustu i tak sie juz toczy...

A teraz troche o ekipie... SPECIAL AGRSSIVE TEAM powstal jakies 3 lata temu. Glownym zalozeniem z racji tego ,ze mamy pod nosem twierdze Przemyśl jest walka w terenie zurbanizowanym.Stawiamy w ekipie na realizm.kamizelki dociazone na maksa i wypchane gadzetami .Duzo potu na treningach i walkowianie tego samego po 100 razy.Repliki asg sluza nam glownie do wykonywania strzelan sytuacyjnych(tarcze) a czasem do siebie nawzajem.Do tego wszystkiego dochadza techniki interwencji.Z racji waskiej specyfikacji nasza obecnosc na strzelankach otwartych jest niestety zerowa.Walkujemy cqb od samego poczatku i jakies efekty juz sa...Bawimy sie rowniez w ochrone vip (typowe militarne pmc).
W temacie wyposazenia i umundurowania nie wzorujemy sie konkretnie na zadnej formacji.Sprzet w kolorze oliv poniewaz jest uniwersaly i w las i w kanaly ;) .
kombinezony w olivce,kamizelki zintegrowane (z replikami plyt twardych i wkladow miekkich),zestawy do cichej lacznosci,maski p gaz mp5,bron do wyboru operatora-sztuk dwie,krotka i dluga.
ja osobiscie uzywam m4,mp5k pdw ,colta 1911(przez wzglad na kaliber obalajacy w oryginale). Wszystko w zaleznosci od ustalonych wczesniej szczegolow treningu

Pozwole wrzucic sobie kilka fot i linka do aukcji wośp z zeszlego roku

wośp(jeszcze przed wymiana sprzetu)
http://www.wmasg.pl/pl/news/show/94965


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 14-01-2012, 23:05 przez mrowkaz, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

Serdecznie witam na forum!
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Witam w imieniu całej ekipy SPAS, jeśli Byście mieli ochotę zmienić trochę klimat działań i przenieść się w teren leśny np. przekonwojować jakiegoś Wipa chroniąc go przed atakiem "wściekłych najemników" to serdecznie zapraszam do nas. My ze swojej strony również chętnie zwiedzilibyśmy słynne Forty. Jak pewnie Wiecie nawiązaliśmy już współpracę z ekipami zarejestrowanymi na PFASG w tym również z rejonu Przemyśla i jest nam bardzo miło, że nasza działalność i nasze forum przyciąga uwagę, a co za tym idzie coraz więcej ludzi do "pielęgnowania" naszej wspólnej pasji poprzez dobrą zabawę w doborowym towarzystwie ;-) Dziękuję za kontakt i serdecznie zapraszam na organizowane przez nas strzelanki!
Pozdrowienia od całej ekipy SPAS-Podkarpacie!

Ps. Wszelkie informacje dot. imprez z naszym udziałem znajdziecie na PFASG i oczywiście na naszym forum.
ZEB'U
Awatar użytkownika
mrowkaz
Posty: 67
Rejestracja: 13-01-2012, 22:58

Post autor: mrowkaz »

witamy rownież.dzisiaj jestem ja ,ale moze niedlugo caly sklad tu zawita ;) .mysle,ze uda nam sie zaczac i zaciesnic wspolprace.otworzymy sie delikatnie na airsoft w ramach koalicji pfasg-my dla was i wy dla nas .wydaje mi sie ,ze mozemy miec obopolne korzysci.jest tu duzo tematow na forum i powoli bede sie wdrazal.za jaks czas postaram sie stac aktywnym forumowiczem ;)


na ta chwile (niestety ) jestesmy jednyna ekipa na pfasg reprezentujaca Przemysl
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Również mam nadzieję, że współpraca będzie owocna i zacieśni współpracę ;-)
ZEB'U
Awatar użytkownika
MrHanzfull
Posty: 216
Rejestracja: 24-06-2012, 11:35
Lokalizacja: Sanok

Post autor: MrHanzfull »

Witam Patryk Teper z tej strony . Na razie mam 17 lat ;) .
Już miałem przyjemność się z wami strzelać np na ostatniej Strzelance w Karlikowie .
Możecie mnie pamiętać po nieco nietypowej G36 ze stałą kolbą ( SL9)

W ASG bawię się od paru lat.
Wam nadzieje , że współpraca między nami będzie owocna
Replika

SL8-5
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Witaj! fajnie, że się u nas zalogowałeś :-) Jak najbardziej zapraszamy do współpracy ;-)
ZEB'U
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

Ja również witam nowo zarejestrowanych. :)
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
Awatar użytkownika
Frostu
Posty: 8
Rejestracja: 19-06-2012, 08:19
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

Post autor: Frostu »

Cześć, moja ksywka Frostu, strzelam się w airsofcie od 2004 roku. Jestem zastępcą dcy Dębickiej Grupy ASG Werewolf.

DGAW powstało w 2005 roku i aktualnie zrzesza 15 osób z Dębicy i okolic. Od początku staramy się szukać w airsofcie czegoś więcej niż tylko samych jebanek, organizujemy manewry, marsze, pokazy, bramy weselne itp. Aktualnie współpracujemy z grupami z Tarnowa, Dąbrowy Tarnowskiej i Grabin.

"Szpieguję" okoliczne grupy od jakiegoś czasu, widzę, że organizujecie wiele imprez i chcielibyśmy nawiązać jakąś współpracę, wbić na jakąś strzelankę itp. Szczególnie teraz kiedy okres zimowy jest deficytowy w różne imprezy airsoftowe.

Pozdrawiam :)
http://dgawerewolf.info/
http://www.facebook.com/pages/D%C4%99bi ... 8572920506
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Witamy serdecznie!
Miło nam, że jesteśmy "szpiegowani" z takim skutkiem, że wzbudzamy zainteresowanie ;-)
Jak najbardziej zapraszamy na wspólne manewry!
ZEB'U
ODPOWIEDZ