Marszobieg ASG

Informacje, kontakt, itd.

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Marszobieg ASG

Post autor: Mazor »

Pomysł na spędzenie czasu na wolnym powietrzu w klimacie rywalizacji. Mój pomysł polega na biegu/marszobiegu.

Taka impreza miała by mieć na celu stworzenie nowej formy spotkania się lokalnych airsoft'owców oraz możliwości sprawdzenia swojej sprawności fizycznej. Bieg może być urozmaicony dodatkowymi zadaniami jak pompki, przysiady, czołganie się.

Myślę, że można zorganizować jakieś nagrody [choćby drobne], które byłyby sfinansowane przez niewielkie wpisowe. Tak, żeby zakupić jakieś nagrody i nimi zmotywować to większej rywalizacji. Takie coś można zrobić przed strzelanką nawet.

Co do długości to uważam, że trasa na poziomie 500m to raczej za krótko, tak ze 2 KM były by git. Jakby było więcej chętnych można zrobić kategorie;
- z osprzętem, repliką;
- w samym mundurze.

Temat do przedyskutowania, oceniajcie, piszczcie swoje pomysły na ulepszenie pomysłu.

Umieszczam przykładową trasę, która biegnie przez las, koło "stodoły", start trochę wcześniej na drodze, a meta na krzyżówce przy wyjściu z lasu. Długość: ~ 2 km.

Obrazek
Awatar użytkownika
Pacio
Posty: 302
Rejestracja: 21-08-2010, 17:41
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Pacio »

Oho, to trzeba palenie rzucić.
Skoro teraz masz tyle wolnego czasu to pomyśl też może nad jakimś biegiem na orientacje ? można by też coś takiego zrobić ;)
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Pomysł godny uwagi ;-) . Podoba mi się "drobne wpisowe i nagrody" To może wypalić :-) . Pomysł Pacia z biegiem/marszobiegiem też jest ciekawy.
ZEB'U
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Pacio pisze:pomyśl też może nad jakimś biegiem na orientacje
Można i coś takiego skombinować. Mam czas to pomyślę. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Bradley
Posty: 43
Rejestracja: 23-01-2010, 20:46
Lokalizacja: Kobyle/Frysztak

Post autor: Bradley »

Mazor, sądzę, że m.in. zainspirowałeś się GF Point, i tu raczej taki bieg pasowałoby w szpeju (o określonej wadze) ;-) Niewykluczone, że kilka osób z naszego plutonu byłoby chętnych ;-)
Obrazek
Royal Marines się nie topią, tylko nurkują na dłużej.
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Masz rację, że poniekąd inspirowałem się GF Point'em, ale to co chcę zrobić będzie na nieco innych zasadach.

Taki typowy bieg na orientacje wymaga trochę więcej zorganizowania się. Ale nie wykluczone, że czegoś takiego się nie ogarnie. :lol:
ODPOWIEDZ