Wycieczka po snajperskim lesie czyli Headshots...

Czyli co będziemy robić, jak skończą się nam pomysły na strzelanki.

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

ODPOWIEDZ
Highlander
Posty: 34
Rejestracja: 26-11-2011, 19:55
Lokalizacja: Jasło

Wycieczka po snajperskim lesie czyli Headshots...

Post autor: Highlander »

Kolejny jeszcze bardziej porypany scenariusz....tylko dla prawdziwych twardzieli...

Przygotowanie terenu czyli rozmieszczamy 5-7 flag lub więcej na terenie lasu, tak by znaczyły trasę przemarszu ekipy I czyli wycieczki...

ekipa I- czyli wycieczka(mniej liczna)- zwiedza las, czyli przemieszcza się rozglądając się i ubezpieczając od flagi do flagi, rozstawionych wczesniej tworzących trasę przemarszu, może kryć się, strzelać czym ma, etc ale musi dojść do końca trasy ktoś żywy , wtedy wygrywa

ekipa II czyli snajperzy- kryje się i strzela ogniem pojedynczym rzecz jasna, atakuje wycieczkę, jak chce i kiedy chce, cele pojedyncze, naraz całą ekipą- pełna dowolność...ale: żeby zabić musi trafić w GŁOWE- czyli HEADSHOT- inne trafienie się nie liczy.... wygrywają wiadomo kiedy...jak nikt z wycieczki nie dojdzie do celu

Oczywiście Hardcore...Hełmy, Osłony na Twarz, czapki , husty mile widziane...

OPCJA dla zwykłych maniaków, celem jest nie głowa ale np. tułów, nogi lub inny cel ustalony, choć to już nie ta adrenalina co wcześniej....

Poczytajcie i napiszcie może przy czasie w święta, co sądzicie, proszę o konstruktywne uwagi, krytykę rzeczową, chciałem żeby były to proste akcje, ale grywalne i dynamiczne, odkryłem w sobie zapał do pisania scenariuszy, może powstanie kiedyś naprawdę dobry...?

Highlander
Ostatnio zmieniony 06-04-2012, 22:19 przez Highlander, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Jak najbardziej do zrealizowania tylko ze szczególnym uwzględnieniem ochrony głowy i limit Fps ;-)
ZEB'U
Awatar użytkownika
Lupus
Posty: 247
Rejestracja: 12-04-2010, 14:35
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Lupus »

Uważam, że to już jednak przesada, żeby w Airsofcie specjalnie strzelać w głowę. A prawdziwi snajperzy są uczeni, by celować w środek klatki piersiowej, chyba że odsłonięta jest tylko głowa, a reszta ciała jest zasłonięta jakimś umocnieniem itp.
Ostatnio zmieniony 06-04-2012, 20:45 przez Lupus, łącznie zmieniany 3 razy.
"Lupus pilum mutat - non mores."
"Dum spiro, spero."
"Walcz po to, by przetrwać. Przetrwaj po to, by walczyć."
Awatar użytkownika
Traper
Posty: 180
Rejestracja: 05-04-2011, 13:49

Post autor: Traper »

Lupus spokojnie. Scenariusz super a można zmienić część ciała. Człowiek postara się, wymyśli a na końcu i tak źle. Zaproponuj zmianę itp. a nie wytykaj. :idea:
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Highlander pisze:żeby zabić musi trafić w GŁOWE- czyli HEADSHOT- inne trafienie się nie liczy
Taką zasadę chyba wyznaje Zebu strzelając do mnie ze swojej gazowej VSR'ki :mrgreen: Taki żart ;-)
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

:mrgreen:

Na pocieszenie dodam, że się zesrała i trzeba dorabiać części :-|
ZEB'U
Awatar użytkownika
Lupus
Posty: 247
Rejestracja: 12-04-2010, 14:35
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Lupus »

Ja się na nikogo nie denerwuję, po prostu SAFETY FIRST :mrgreen: . Proponuję nie zaliczać w tym polowaniu trafień w kończyny, jedynie w korpus no i, jeśli ktoś PRZYPADKIEM dostanie w głowę, to też ginie - jak w realu.
"Lupus pilum mutat - non mores."
"Dum spiro, spero."
"Walcz po to, by przetrwać. Przetrwaj po to, by walczyć."
Highlander
Posty: 34
Rejestracja: 26-11-2011, 19:55
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Highlander »

Dzięki panowie, to moje początki scenopisarstwa, więc będzie lepiej na pewno. Wiem że te headshoty straszą, ale zaznaczałem, że to hardcore ;-) , można to zmienić, ogólnie przyświecał mi cel żeby było inaczej i nie tak liniowo i przewidywalnie jak zwykle.

Jak zwykle Captain Zebu rozwiązał sprawę- dobra ochrona i limit fps- a chronometr już jest, więc problemu nie będzie...
A pomyślcie jaka adrenalina, no i wbrew pozorom nie jest tak łatwo trafić wcale... :-P

P.S a Twój pomysł Lupus z korpusem i głową też mi się podoba taka wersja soft ;-)
Awatar użytkownika
ROGI
Posty: 229
Rejestracja: 12-07-2011, 13:19
Lokalizacja: pow. Rop - Sędzisz.
Kontakt:

Post autor: ROGI »

Co jak co, ale dobry head nie jest zły...

Rzecz jasna jeśli masz do wyboru trafić kola w bułe albo od niego dostać w bułe to co byś wybrał... [dystans 10m+]

Pozatym ja wystawiasz dupe to nie obrywasz po głowie.

motyw git, kwestia
- jakim uzbrojeniem mają "snajpery" operować
- w stosunku do GrupyII [Aeg, Hund guny ] ?
"Na wojnie ten wygrywa, kto najmniej błędów popełnia"
"Jak idziesz przez piekło, to się nie zatrzymuj "
ODPOWIEDZ