Zakupy...

Rozmowy o ASG.

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BISKUP
Posty: 301
Rejestracja: 28-11-2010, 16:50
Lokalizacja: Z...

Zakupy...

Post autor: BISKUP »

Siemka, Zebu/ Michał z jakim skrótem (TCU, SFU...) są wasze spodnie? Chcę kupićto samo żeby się spasować;)
"...W Polsce jak w lesie, nie kurwa w Polsce jak w chlewie obsranym gównem" Testoviron (2007-2013)
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

ZEB'U
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Nie, nie, BDU to one na pewno nie są. Te co ma Zebu i Michał to są SFU, ale wydaje mi się, że te miejsca na wkładki w kolanach są i w TCU.
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Może się nie znam ale jak zamawiałem to pisało BDU i na linku który załączyłem wcześniej ze Spec Shopa wygląda tak jak by BDU i SFU to była jedna cholera ;-)
ZEB'U
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Raczej nie. Na następne manewry myślę, że już będę miał kompletny mundur właśnie w BDU i zobaczysz, że jest to całkowicie inny krój.
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

ok
ZEB'U
Awatar użytkownika
Lupus
Posty: 247
Rejestracja: 12-04-2010, 14:35
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Lupus »

Helikon robi m. in. BDU, ACU, TCU, SFU, CPU, UTP, PCS, M51, M65, i Combat Trousers i wszystko to inne modele ;-) Na Specu jest trochę nieściśle. Wkładki są w większości modeli, na pewno nie ma w BDU, M51, M65. W TCU wkładki są od zawsze, w pierwszych wersjach SFU nie było ale od dawna już także są :mrgreen: . Combat Trousers to trudno dostępna wersja, pewnie już nie produkowana, z integralnymi, twardymi nakolannikami: http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=pl& ... x=35&ty=53 . Ostatnio Helikon wypuścił także mundur CPU wzorowany na nowym polskim oraz PCS - na nowym brytyjskim.
"Lupus pilum mutat - non mores."
"Dum spiro, spero."
"Walcz po to, by przetrwać. Przetrwaj po to, by walczyć."
ODPOWIEDZ