moja zabawa w kydexie

O wszystkim i o niczym.

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Awatar użytkownika
mrowkaz
Posty: 67
Rejestracja: 13-01-2012, 22:58

Post autor: mrowkaz »

z racji tego ,ze zainteresowanie na tym forum kydexem(wyrobami) jest zerowe to przestaje wrzucac tutaj (w ten temat)posty ;-) :lol: :lol: najzwyczajniej nie chce mi sie 8-)
jezeli ktos kibicuje to wrzucam linka do forum ,gdzie bedzie mozna kibicowac dalej
http://forum.knives.pl/index.php/topic,151441.60.html

ewentualnie pejsbuk
https://www.facebook.com/crazylumberjack
Awatar użytkownika
Pacio
Posty: 302
Rejestracja: 21-08-2010, 17:41
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Pacio »

Siemano wszystkim. Chciałem Wam napisać parę słów o wyrobach Mrówki, otóż całkiem niedawno zakupiłem u niego kabure (niestety fotek własnych nie mam bo aparat stwierdził że nie będzie robił zdjęć, więc posłużę się fotkami ze stronki ) Obrazek .

Pierwsze wrażenia.
Kabura przyszła opakowana w milion warstw folii bombelkowej (dodatkowa zabawa) więc nie było szans żeby podczas transportu uległa uszkodzeniu. Pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne, kabura jest bardzo solidnie wykonana, w końcu to kydex więc nie ma obaw przed tym że jak strzelimy glebe na kabure to się rozsypie w drobny mak. Jakością wykonania jest o niebo lepsza niż pseudo blackhawki i acmowskie a cena jest podobna.

Użytkowanie.
W prawdzie nie miałem okazji przetestować kabury w boju ale trochę w niej pochodziłem w terenie i pomęczyłem ją w domu. Zamontowałem ją na pas pt2, siedzi bardzo solidnie, w moim przypadku wybrałem system mocowania na adapterze malice ale nie ma najmniejszego problemu żeby nasz majsterkowicz zrobił jakieś inne mocowanie ;). Kabura elegancko przylega do ciała (jeśli zakryjemy ją koszulką to praktycznie nie widać że mamy przy sobie replike). Glock siedzi ciasno , nie ma szans żeby wypadł. Zrobiłem prymitywny test, wsadziłem glocka do kabury i po prostu machałem kaburą na wszystkie strony świata, choćbym nie wiem jak się starał nie chciał wypaść, również siedzi na tyle fajnie że nie ma szans żeby ktoś nam wyciągnął klamke z kabury więc duży plus. Mimo iż klocek siedzi ciasno, nie ma problemów z dobywaniem go, wychodzi elegancko i nie trzeba się z nim szarpać, nie ma żadnych guziczków ani blokad, kiedy wkładamy klocka słychać wyraźnie kliknięcie.
Jeśli chodzi o gabaryty kabury (na zdjęciach może wydawać się dość spora) zdjęcia sprawiają że wydaje się większa, w rzeczywistości jest dość kompaktowa i nie zajmuje za dużo miejsca.

Obrazek

Podsumowanie.

Krótko mówiąc, wydawanie pieniędzy na "kydexowe" kabury które nawet obok kydexu nie leżały i rozlecą się przy bardziej aktywnym użytkowaniu to głupota, za cene tych badziewiaków możemy dostać pewny i porządny produkt z którego będziemy w stu procentach zadowoleni, poza tym działalność Mrówy to nie tylko kabury, polecam jego strone na pejsbuku https://www.facebook.com/crazylumberjack tam znajdziemy więcej jego produktów. Szczerze polecam i zachęcam do kupowania ! Pozdro !
‎"Kolejna Walka
Może to moja ostatnia
Przeżyję lub zginę
Przeżyję lub zginę"
Awatar użytkownika
mrowkaz
Posty: 67
Rejestracja: 13-01-2012, 22:58

Post autor: mrowkaz »

dziękuje Pacio 8-) :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Ładnie sobie włazicie w ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ZEB'U
Awatar użytkownika
mrowkaz
Posty: 67
Rejestracja: 13-01-2012, 22:58

Post autor: mrowkaz »

taaa

... :-/
Miro
Posty: 179
Rejestracja: 06-12-2009, 12:30
Lokalizacja: z lotniska

Post autor: Miro »

Witam

Byłbym zainteresowany zakupem 2 kabur do beretty 93R, kabura prawa oraz lewa.
System mocowania molle + na pas
Jaki jest orientacyjny koszt wykonania 1szt kabury?
Jakie kolory sa do wyboru?
Interesuję mnie kolor czarny/oliwka ewentualnie pustynny

Możliwe że zamówiłbym jeszcze dodatkowo jedną kaburę lewą do hi capy 5"/6"
MEU
Awatar użytkownika
mrowkaz
Posty: 67
Rejestracja: 13-01-2012, 22:58

Post autor: mrowkaz »

PW
ODPOWIEDZ