NOSFERATUS

Gdzie? Kiedy? O której?

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Awatar użytkownika
Carlos Sanchez
Posty: 65
Rejestracja: 19-01-2014, 15:27
Lokalizacja: Kroscienko Wyzne

NOSFERATUS

Post autor: Carlos Sanchez »

Zapraszamy na pierwsza strzelanke ASG o Tematyce Halloween.

Cegelnia Zarszyn 31/10/2015

Ekipa: Stworzenia Nocne i Czarownik lub Czarownica startuje o 8:00 rano
Reszta Graczy: Startuje o 10:00 rano.
Gra Konczy sie o 15:00.

Historia gry:

W dobrze znanym miejscu Transylwanii zyje Nosferatus znany jako Drakula.Mieszkancy tego miasta stworzyli grupe paramiltarna aby chronic wampira.
Plotki glosza ze znaleziono wampira w spiacze. Z tego powodu,wszyscy nasladowcy Nosferatusa-stworzenia mocne, atakuja z agresja mieszkancow oraz zolnierzy. Armia Nato chce pozyskac DNA Nosferatusa aby stworzyc armie niesmiertelnych zolnierzy.

Grupy:

1.NATO Team.
2.Grupa Paramilitarna z Transylwani.
3. Stworzenia Nocne ( 5 osob jako wampiry,zombi,demony itp)
4. Czarownik lub Czarownica.

Rozgywka:

Misja kazdej z druzyny jest znalezienie Nosferatusa, przetransportowanie go do bazy druzyny, ktora go znalazla i ochrona jego przed atakujacymi.
Nosferatus musi byc caly czas przetransportowany na noszach przez 2 osoby.
Zwyciezy druzyna, ktora na koncu gry bedzie posiadala Nosferatusa. Dodatkowym utrudnieniem sa stworzenia nocne, ktore atakuja zolnierzy w trakcie gry. Nie mozna do nich strzelac i dodatkowo sa niesmiertelne. Sledza one i atakuja zolnierzy a ich dotyk powoduje ze zolnierz umiera na 15 minut.

Jezeli chcesz byc stworzeniem nocnym to musisz byc w przebraniu np. zombi, wampir, demon, czarownik, czarownica (krew, peruka, plastikowe zeby, charakteryzacja, itp.).
Jedynym sposobem na zabicie stworzen nocnych na 15 minut jest uzycie magicznej wiedzy i specjalnych granatow, ktore ma czarownica.
Docenimy wasz udzial w tej grze, ktora bedzie ciekawa i nieco inna strzelanka niz zwykle, pelna humoru i dobrej zabawy.
W zaleznosci od ilosci graczy postaramy sie aby w kazdej z druzyn bylo tyle samo uczestnikow. Prosze sie wpisywac do wybranej przez siebie grupy, wymienionej wyzej.

Lista graczy bedzie zamknieta w piatek o godzinie 19:00.

Atakujemy!!! :evil: :evil: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 30-10-2015, 22:48 przez Carlos Sanchez, łącznie zmieniany 2 razy.
Mexican13. Atakujemy!
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Czemu nie? Proponuje do "Grupa Paramilitarna z Transylwani".
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3841
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Chyba jestem trochę za stary żeby aż tak pajacować ;-)
ZEB'U
Awatar użytkownika
dudish
Posty: 306
Rejestracja: 17-04-2014, 18:36
Lokalizacja: Krosno

Post autor: dudish »

Zebu... ja też wolałbym się napić :D
Awatar użytkownika
Tecq
Posty: 281
Rejestracja: 17-06-2015, 21:34
Lokalizacja: Kąty

Post autor: Tecq »

Ja niestety odpadam. Nie moje klimaty
Awatar użytkownika
Carlos Sanchez
Posty: 65
Rejestracja: 19-01-2014, 15:27
Lokalizacja: Kroscienko Wyzne

Post autor: Carlos Sanchez »

Panowie, pamietajcie ze znaczenie ASG to braterstwo i jednosc wszystkich czlonkow, ktorzy do niego naleza. ASG to gra, ktora szanuje uczestnictwo wszystkich, niezaleznie od wieku. Jednosc stanowi sile. Jesli chcecie byc czescia fajnej gry to zapraszamy. Zagrajmy raz troche inaczej, dla urozmaicenia. Zabawa na pewno bedzie swietna i pelna entuzjazmu. :-) :-)
Mexican13. Atakujemy!
Miro
Posty: 179
Rejestracja: 06-12-2009, 12:30
Lokalizacja: z lotniska

Post autor: Miro »

Nie lubię scenariusza z VIP'em wiec chyba odpuszczę
MEU
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3841
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Akurat wiek w ASG ma kluczowe znaczenie, a takie górnolotne przemowy chyba nie do końca pasują do zabawy. Bez urazy ale scenariusz trąci trochę bajką dla dzieci ;-)
ZEB'U
Awatar użytkownika
Carlos Sanchez
Posty: 65
Rejestracja: 19-01-2014, 15:27
Lokalizacja: Kroscienko Wyzne

Post autor: Carlos Sanchez »

Widze ze niektore komentarze to typowe narzekanie Polakow- bez obrazy. Zawsze cos komus nie pasuje. Ja zaproponowalem tym razem taki rodzaj strzelanki bo chcialem zorganizowac cos ciekawego i z humorem. Na szczescie sa tez osoby ktore maja taki sam entuzjazm do gry jak ja i troche wyobrazni. Reszta jesli nie chce nie musi brac w tym udzialu, nikogo nie bede zmuszal, ale uwazam ze komentarze w stylu narzekania na wszystko sa zbedne. Po co tracic czas wpisy typu nie wybieram sie bo ..... jesli ktos nie chce w tym uczestniczyc to lepiej niech nie pisze negatywnych komentarzy, ktore sa zbyteczne dla innych i nie wnosza nic konkretnego. Prosta zasada w ASG- nie idziesz, nie piszesz.
Dzieki za kometarze tych, ktorzy chca uczestniczyc w tej strzelance, moze Ci ktorzy jak dotad nie mieli zamiaru w niej uczestniczyc zmienia zdanie. Zapraszamy serdecznie. :->
Mexican13. Atakujemy!
Awatar użytkownika
Carlos Sanchez
Posty: 65
Rejestracja: 19-01-2014, 15:27
Lokalizacja: Kroscienko Wyzne

Post autor: Carlos Sanchez »

....
Ostatnio zmieniony 29-10-2015, 18:04 przez Carlos Sanchez, łącznie zmieniany 2 razy.
Mexican13. Atakujemy!
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Carlos, skoro z ekipy nie ma chetnych to i ja odpadam. Mozesz wykreslic mnie z listy.
Awatar użytkownika
dudish
Posty: 306
Rejestracja: 17-04-2014, 18:36
Lokalizacja: Krosno

Post autor: dudish »

Mazor pisze:Carlos, skoro z ekipy nie ma chetnych to i ja odpadam. Mozesz wykreslic mnie z listy.
no racja jest...
Awatar użytkownika
Kazman
Posty: 93
Rejestracja: 10-08-2010, 22:07
Lokalizacja: Targowiska

Post autor: Kazman »

Carlos Sanchez pisze: Prosta zasada w ASG- nie idziesz, nie piszesz.
:->
Nie mów mi jak mam żyć
Thousands of feet march to the beat
It's an army on the march
Long way from home
Paying the price in young men's lives
Awatar użytkownika
Carlos Sanchez
Posty: 65
Rejestracja: 19-01-2014, 15:27
Lokalizacja: Kroscienko Wyzne

Post autor: Carlos Sanchez »

.......
Mexican13. Atakujemy!
ODPOWIEDZ