MA 2016

Informacje, kontakt, itd.

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Awatar użytkownika
dudish
Posty: 304
Rejestracja: 17-04-2014, 18:36
Lokalizacja: Krosno

Post autor: dudish »

dziwne trochę... ja gdzieś po północy chyba sięrejestrowałem bo sobie przypomniałem :P
"One hi-cap, one kill"
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Wydaje mi się, ze nowych i indywidualnych wyjebali na listę rezerwową bo przecież wypada w pierwszej kolejności wziąć znajomków z poprzednich edycji :-|
ZEB'U
Tysha
Posty: 214
Rejestracja: 17-05-2015, 20:24
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Tysha »

Zebu, jesteś koło Dudisha, bo "Patrzyliśmy też na średnią całych ekip by ich nie rozdzielać." Czyli wszyscy z ekipy powinni byli się rejestrować zaraz po 21 żeby była możliwość wyjazdu...
A tu o ziomkach z poprzednich edycji: "W dwóch pierwszych pulach biletów przeznaczymy około 80% wejściówek dla "weteranów", pozostałe 20% udostępnione zostanie nowym graczom, o ile wyrobią się z rejestracją przed weteranamiKażdy ma takie same szanse załapać się na zlot!"
"W szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć do kogo."
Andrzej Pilipiuk – "Reputacja"
Awatar użytkownika
dudish
Posty: 304
Rejestracja: 17-04-2014, 18:36
Lokalizacja: Krosno

Post autor: dudish »

walenie w chuja i tyle! jak by się tak stało że mi podeślą kiedyś że się załapałem to im wyślę karnego kutasa za pis'owskie zachowanie :-D
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

No fajnie, że 80% do 20% to równe szanse dla wszystkich :evil: Org się chyba nażarł grzybów halunów i mu się pojebało pod dyńką. Po kiego ch.ja ogłaszają się wszem i wobec i robią nabory jak tak na prawdę robią impezkę dla znajomych. Tak samo sranie w banie, że nie jest to impreza komercyjna :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Śmich, za taką kasę i na tyle ludzi to komercha jak ch.j!!! Tak to niestety widzę! Niech się walą na ryj! Podobnie jak Dudi mogę im wysłać, ale na pewno nie kasę. Tak samo równe szanse dotyczą płatności: I pula kosztuje średnio 10 złotych taniej w każdej kategorii niż II pula to ja się pytam ile będzie kosztować pula rezerwowa??? Jaja robią z ludzi i jeszcze im ciemnotę wciskają, że jest sprawiedliwie i wszyscy mają równe szanse :-| Żygać się chce!
ZEB'U
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2024
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Organizatorzy stawiaja na jakosc, wiec pierwszenswtwo maja ludzie sprawdzeni, ktorzy nie sprawiali klopotow i czuli klimat imprezy. Pisali o tym od poczatku.
Jednak troche dziwne sa roznice w kasie w poszczegolnych pulach biletow.
Nie ma nas na imprezie, wiec nie ma co grzebac. Moze cos sie zwolni.
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Nawet jak się zwolni to ja odpuszczam :-|
A tak w ogóle to jak byśmy napisali, ze jesteśmy z PFASG to może by na zaakceptowało :roll: W końcu podobno jesteśmy w koalicji :?:
ZEB'U
Tysha
Posty: 214
Rejestracja: 17-05-2015, 20:24
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Tysha »

"W szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć do kogo."
Andrzej Pilipiuk – "Reputacja"
Awatar użytkownika
dudish
Posty: 304
Rejestracja: 17-04-2014, 18:36
Lokalizacja: Krosno

Post autor: dudish »

zróbmy misję "odwyk 2016" i olejmy MA :-)
"One hi-cap, one kill"
Awatar użytkownika
Tecq
Posty: 281
Rejestracja: 17-06-2015, 21:34
Lokalizacja: Kąty

Post autor: Tecq »

Będzie ktoś licytował bilety oprócz mnie? Pytam, żeby nie licytować z jednej aukcji
Awatar użytkownika
dudish
Posty: 304
Rejestracja: 17-04-2014, 18:36
Lokalizacja: Krosno

Post autor: dudish »

ja ich pierdolę na ryj :-)
"One hi-cap, one kill"
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Ja im robię dokładnie to samo co Dudish :mrgreen:
ZEB'U
ODPOWIEDZ