Dla chętnych niezrzeszonych 22.06. Wisniowa!

Wiadomości i kontakt na bieżąco.

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Dla chętnych niezrzeszonych 22.06. Wisniowa!

Post autor: zebu »

Zebu:
Wysłany: 14-06-2017, 13:04 Kto chętny ???
Cześć!
Dzisiaj otrzymałem propozycję byśmy wzięli udział w symulacji ataku terrorystycznego we współpracy z Policją, Strażą Pożarną i Pogotowiem Ratunkowym. Oczywiście odgrywalibyśmy terrorystów. Inicjatywa wyszła od Funkcjonariuszy Policji z Wiśniowej gdzie odbędzie się symulacja. Niestety termin to 22.06.2017r czwartek w godzinach przedpołudniowych. Ze wstępnych informacji wynika, że mielibyśmy się wedrzeć do budynku Gminnego Ośrodka Sportu w Wiśniowej i wziąć zakładników. Będzie negocjator Policyjny i najprawdopodobniej AT z Rzeszowa więc zapowiada się ostra jazda!!! Więcej szczegółów na niedzielnej strzelance u Zygi- będzie przedstawiciel Policji ;-)
Zachęcam do wzięcia udziału w tych manewrach. Wiem, że wielu z Was termin będzie kolidował z pracą i szkołą ale może znajdzie się kilku chętnych, którym termin odpowiada ;-)

Zajcev:
Co do 22.06.2017 - rozmawialem z przedstawicielami UG Wiśniowa. Nie widzą żadnych przeszkód, aby grupa SPAS wziela udział w manewrach terrorystycznych (atak oraz odbijanie zakładników). W sumie potrzebnych będzie minimum 8 osób - 2 terrorystów i 6 odbijających. Jeśli będzie więcej chętnych, to będzie większa zabawa.

Zbiórka o 9:45 przy OSP w Wiśniowej.

Pozdrawiam.

Zebu:
Wpisywać kto chętny bo trzeba zrobić listę!

Ps. Marcin ile mniej więcej to potrwa bo pasuje zdążyć na pogrzeb Marka!


LISTA:

1. Zebu
2. Tysha
3. Tecq
4. Pająk
5. Marcon
6. Hetman
7. Carlos
8. ...


Potwierdźcie czy lista się zgadza na dzień dzisiejszy!
Będziemy potrzebować 3 terrorystów w ubraniach nazwijmy to cywilno- mundurowych i resztę wojska w szpeju z w miarę możliwości jednakowym kamuflażu. Myślę, że większość posiada WZ więc dobrze by było w miarę jednolicie jak macie odgrywać antyterrorystów ;-) Repliki rozładowane bez baterii!!!

Czasu niewiele więc prędziutko się określać kto gdzie chce! Ja się dostosuję!

Pająk:
No dobra jak ktoś chętny będę jechał przez krosno mogem kogoś zagarnąć :D heheh
mam wolne 4 miejsca i bagażnik.

Zajcev:
Bedziemy chcieli zakonczyc działania ok 13.00
ZEB'U
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Manewry Odwołane
ZEB'U
ODPOWIEDZ