Remont Łączek

Wiadomości i kontakt na bieżąco.

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

ODPOWIEDZ

Czy byłbyś chętny dorzucić się do remontu?

TAK
15
100%
NIE
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 15

Tysha
Posty: 214
Rejestracja: 17-05-2015, 20:24
Lokalizacja: Jasło

Remont Łączek

Post autor: Tysha »

Cześć wszystkim!
Podczas ostatniego remontu wpadliśmy na kilka pomysłów. Chcemy zbudować nowe, dodatkowe:
* most
* bunkier
* zasłony.
Nowe konstrukcje miałyby być zrobione z płyt OSB (jeśli mnie pamięć myli to mnie poprawcie). Wydaje nam się, że pomysł super i fajnie byłoby go wprowadzić w życie, ale brakuje środków i ludzi do pomocy. Stąd apel :P Potrzebujemy chętnych, którzy przyszliby na remont, bo do tej pory naprawdę była niska frekwencja... I potrzebujemy finansów, bo do tej pory ta garstka osób, która się pojawiała dawała od siebie co mogła (narzędzia, gwoździe, śruby, paliwo + agregat, czas i wiele, wiele innych, których się nie zauważa). Ale dlaczego wszystko ma spadać tylko na nich skoro wszyscy z tego korzystamy? Wysokość zrzutki zależna będzie od liczby chętnych osób, ale myślę, że wstępnie 10-20 PLN (nie dam sobie ręki uciąć).
Proszę o wzięcie udziału w ankiecie. Kto nie chce się wypowiadać na forum niech pisze PW ile jest w stanie się dorzucić etc.
Za kilka dni ustalimy wysokość zrzuty
Pozdrawiam :)
"W szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć do kogo."
Andrzej Pilipiuk – "Reputacja"
Awatar użytkownika
wania
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2011, 09:48
Lokalizacja: skuntowni

Post autor: wania »

Jak najbardziej słuszna inicjatywa. Chętnie się dorzucę, z czasem już gorzej bo dostępny będę dopiero w drugim tygodniu września :roll:
Hände hoch!
RAMBO
Posty: 52
Rejestracja: 24-02-2016, 19:27
Lokalizacja: Iwonicz

Post autor: RAMBO »

ja raczej jakieś wsparcie finansowe dam a co do remontu zależy od transportu
Kuba94
Posty: 115
Rejestracja: 01-05-2013, 16:10

Post autor: Kuba94 »

Również chętnie się dołoże :) z czasem kiepsko Ale jak akurat będę miał wolne to pomogę.
Awatar użytkownika
Bischow
Posty: 269
Rejestracja: 18-03-2013, 18:10
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Bischow »

Jak wcześniej mówiłem pomysł świetny, oczywiście do składki się dorzucę, a i na remont chętnie przyjadę, jak tylko dopisze termin ;)
"Pozdrawiam
Twój przyjazny Biszkopcik z sąsiedztwa."
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Pomysl zalapal, trzeba by "zaprojektowac" co chcemy zrobic i oszacowac ile to bedzie kosztowalo i zrobic zbiorke.
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Trzeba najpierw pomierzyć w terenie jaki metraż potrzebujemy (myślę o tym nowym piętrowym bunkrze na górce kolo respa) i wtedy będziemy wiedzieć ile płyt trzeba kupić, na pewno też będzie potrzebna jakaś zielona i brązowa farba (taka jak do ścian akrylowa) żeby to wszystko ładnie pomalować - lepiej żeby takie ładne białe święcące płyty OSB nie rzucały się w oczy w lesie ;-) Całość konstrukcji standardowo będziemy mocować na wbijanych kołkach więc tu kosztów nie będzie 8-)
ZEB'U
Tysha
Posty: 214
Rejestracja: 17-05-2015, 20:24
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Tysha »

Ok, to pomierzymy to przy najbliższej okazji, policzymy i damy znać :)
"W szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć do kogo."
Andrzej Pilipiuk – "Reputacja"
RAMBO
Posty: 52
Rejestracja: 24-02-2016, 19:27
Lokalizacja: Iwonicz

Post autor: RAMBO »

mam nawet koncepcje jak zrobić konstrukcje i bunkier tylko czy ma być parter i piętro i ile okien?
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Źle się wyraziłem pisząc "piętrowy" :-) miałem na myśli dwupoziomowy ;-)
ZEB'U
RAMBO
Posty: 52
Rejestracja: 24-02-2016, 19:27
Lokalizacja: Iwonicz

Post autor: RAMBO »

mam pomysł taki parter noramlnie jak najprostrszy bunkier konstrukcja płyty okna
dach ale dach wzmocnimy ze względu gdyż na dach zrobimy drabinke i tam będzie stanowisko strzeleckie od pozycji klęczącej i leżącej może być z zadaszeniem albo bez tu zostawię wybór osobie która szefuje :) zebu, projekt wrzucę pewno jutro bo dziś nie miałem czasu i myślę że i również się zjawie na tym remoncie
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

OK :-)
ZEB'U
ODPOWIEDZ