ASH "Linia Arpada", 19-20 październik

Informacje, kontakt, itd.

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Awatar użytkownika
Grigori
Posty: 425
Rejestracja: 28-04-2011, 16:32
Lokalizacja: Kobyle

ASH "Linia Arpada", 19-20 październik

Post autor: Grigori »

https://wmasg.com/pl/forum/topic/168496 ... rszawa-sd/

Prosiłbym o info kto jedzie i zrobię zgłoszenie grupowe bo organizator mi się o was dopytuje. ;-)
PS:Najbardziej potrzebni Rosjanie.
Haryłku dawaj!
ruskiził
Posty: 106
Rejestracja: 21-11-2017, 15:39
Lokalizacja: Lubatowa

Post autor: ruskiził »

Jade!
Hubert
Posty: 150
Rejestracja: 19-08-2013, 12:36

Post autor: Hubert »

Grisza dzięki że wstawiłeś, miałem ogarnąć ale jestem w rozjazdach teraz i zapomniałem totalnie:(
Ja jak coś jadę, ale zgłoszony jestem już u Marka bo wszystko z nim załatwiłem sobie na ostatniej imprezie.
Awatar użytkownika
Grigori
Posty: 425
Rejestracja: 28-04-2011, 16:32
Lokalizacja: Kobyle

Post autor: Grigori »

Loczekk, Piotr chyba nie zamierzacie zdezerterować?
Faszystowska bestia spalił pół kraju i ojczyzna wymaga od was największego wysiłku. Teraz bierzemy odwet na ich ziemi i mamy święty obowiązek pomścić naszych braci i siostry. Nie wolno nam się zawahać ani okazywać litości zarówno przeklętym faszystowskim gadom jak i zdrajcom i tchórzom.
Haryłku dawaj!
Awatar użytkownika
Quiet_V17
Posty: 69
Rejestracja: 12-10-2018, 20:32
Lokalizacja: Osobnica / Jasło

Post autor: Quiet_V17 »

Ja ten październik mam taki, że muszę odpuścić ash.
Awatar użytkownika
Grigori
Posty: 425
Rejestracja: 28-04-2011, 16:32
Lokalizacja: Kobyle

Post autor: Grigori »

Proszę o szybkie decyzje bo termin zgłoszeń dzisiaj upływa albo zostanie on wydłużony albo gra odwołana. :-/
Haryłku dawaj!
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Wybacz Grisza ale ja do końca roku jestem udupiony :-|
ZEB'U
Awatar użytkownika
0Maniek0
Posty: 471
Rejestracja: 02-02-2016, 17:48
Lokalizacja: Bratkówka

Post autor: 0Maniek0 »

Odpadam
Loczekk
Posty: 297
Rejestracja: 17-03-2017, 17:47
Lokalizacja: Kraków, Jasło

Post autor: Loczekk »

niestety mnie niema
Hubert
Posty: 150
Rejestracja: 19-08-2013, 12:36

Post autor: Hubert »

Marek wczoraj wstawił to na wmasg:

W dniu wczorajszym minął termin zapisów na Linię Arpada, z 30 wymaganych przez nas osób dostaliśmy tylko 20 wpłat. Nie osiągnęliśmy limitów drużyn, ani zajęcia wszystkich kluczowych funkcji.

Gra była zaplanowana bardzo ambitnie, a do tego potrzeba ludzi, funduszy i czasu na przygotowanie. Wraz z Michaelem, Ostrym i Cortesem uznaliśmy, że niestety nie udałoby się przeprowadzić nam Linii Arpada w zaplanowanej formie i nie chcemy sobie pozwolić tutaj na półśrodki i zrobić to byle jak. Dlatego musimy sobie niestety koncepcję tej gry przełożyć na inny termin.

Jednakże, ze względu na prośby niektórych osób, a także wiedząc, że część zapisanych zaczęła się już przygotowywać na tę imprezę, postanowiliśmy, że gra się odbędzie, ale na innych zasadach. Na dniach wrzucimy nowy temat na forum. Gra będzie miała kompletnie inny tytuł i między innymi następujące zmiany:

- Usuwamy saperów – kompletnie nikt nie chciał się na nich zgłaszać

- Listy graczy będą otwarte i każdy będzie mógł się dopisać jako zwykły strzelec. System funkcji i drużyn pozostaje jednak bez zmian. Osoby zapisane do poszczególnych funkcji (o ile nie będą chciały zmiany)

- Wpisowe 10zł, płatne na miejscu – do końca tygodnia porozsyłam zwroty za Linię Arpada

- Zapisy trwają aż do dnia imprezy.

- Gra była przewidziana od soboty wieczór do rana w niedzielę, ale ogólnie przyjętym dniem na imprezę jest sobota, dlatego gra odbędzie się 19 października od godziny 9 do 15. Jednakże jeżeli od osób które już się zapisały będą głosy by jednak odbyła się w niedzielę (bo np. już zostały wzięte urlopy), nie widzę problemu by przesunąć.

Przepraszam bardzo wszystkich zapisanych graczy za te zmiany. Wiem, że niektórzy się ucieszą, inni nie, ale naprawdę uznaliśmy, że nie ma co na siłę robić Linii Arpada i lepiej by już postawić na zwykłą strzelankę. Mam nadzieję, że to zrozumiecie. Ja oczywiście zrozumiem wszystkie żale powstałe przez tą a nie inną decyzję.
ruskiził
Posty: 106
Rejestracja: 21-11-2017, 15:39
Lokalizacja: Lubatowa

Post autor: ruskiził »

Ja jednak mimo wszystko bym pojechał.
Hubert
Posty: 150
Rejestracja: 19-08-2013, 12:36

Post autor: Hubert »

No ja myślę żeby pojechać nawet na ten jeden dzień, z tym że to jest 6 h w jedną strone i w sb trzeba by o 3 w nocy wyjechać albo już w pt
Awatar użytkownika
Grigori
Posty: 425
Rejestracja: 28-04-2011, 16:32
Lokalizacja: Kobyle

Post autor: Grigori »

Jestem za.
Haryłku dawaj!
Awatar użytkownika
Grigori
Posty: 425
Rejestracja: 28-04-2011, 16:32
Lokalizacja: Kobyle

Post autor: Grigori »

Quiet_V17 pisze:Ja ten październik mam taki, że muszę odpuścić ash.
zebu pisze:Wybacz Grisza ale ja do końca roku jestem udupiony :-|
0Maniek0 pisze:Odpadam
Loczekk pisze:niestety mnie niema
"Bezlitosna walka musi być podjęta przeciwko dezerterom i panikarzom, trybunały wojskowe powinny bezzwłocznie osądzić każdego kto przez panikę lub tchórzostwo szkodzi naszej obronie bez względu na jego pozycję czy rangę." 23.07.1941(J.Stalin) :mrgreen:
Haryłku dawaj!
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ZEB'U
ruskiził
Posty: 106
Rejestracja: 21-11-2017, 15:39
Lokalizacja: Lubatowa

Post autor: ruskiził »

U mnie jeden sowiet dochodzi
Hubert
Posty: 150
Rejestracja: 19-08-2013, 12:36

Post autor: Hubert »

Gra zastępcza będzie pod nazwą "przełęcz użocka" w sobotę 19 od godziny 9 do 15.


Ja najpewniej będę jechał z Krakowa w sobotę rano, bo na delegacji w pt będę a bliżej mi będzie się tam przekimać niż do domu wracać i jechać z powrotem ten kawałek
ODPOWIEDZ