Pierwsza replika

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

ODPOWIEDZ
kuzyn
Posty: 4
Rejestracja: 17-08-2021, 18:52
Lokalizacja: Strzyżów

Pierwsza replika

Post autor: kuzyn »

Witajcie!

Szukam czegoś na pierwszą replikę, wybór jest wielki, porad które już otrzymałem jeszcze więcej. Gdyby były zgodne to pół biedy a tak to jeden poleca model x a drugi pisze, że to g... .

Dlatego pytam Was czym strzelacie w lesie, bo chciałbym w końcu złożyć podanie o przyjęcie do SPASu ;)

Napiszcie proszę dokładny model, żebym mógł go znaleźć w sklepie, jeśli komuś będzie się chciało to jakieś szczegóły o tunningu jeśli jest on konieczny i czy jesteście ogólnie zadowoleni ze sprzętu.

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi!
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Jest wiele dobrych replik, zależy co preferujesz, jeśli repliki typu M4, M16 to nie pomogę bo to loteria, ale z czystym sumieniem mogę polecić kałaszki od Cymy i to nie zależnie od modelu ;-)
np. coś takiego: https://www.taiwangun.com/pl/karabin-sz ... aign-id=20
ZEB'U
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Niezaleznie od budzetu, bez duzych modyfikacji, a wrecz prosto z pudelka jakies AK od Cymy, E&L. Postrzelasz, poogladasz kto z czym biega, ocenisz. Polecam na poczatek CM.040, CM. 048 (j/w). Ostatnio jeden z graczy kupil nowego CM.040 i "z pudelka" daje rade.
kuzyn
Posty: 4
Rejestracja: 17-08-2021, 18:52
Lokalizacja: Strzyżów

Post autor: kuzyn »

Dziękuję za podpowiedzi, a czy każdy w grupie ma jednakowy mundur?

Zawsze marzył mi się polski ale czytałem, że przy odrobinie pecha można mieć drobne problemy przez noszenie takiego.

Nie wiem ile w tym prawdy ale przydałoby się nosić coś, co faktycznie działa w lesie ;)
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Mundur możesz nosić dowolny, do lasu zawsze możesz przebrać się przed samą strzelanką, nie musisz paradować w mundurze po mieście:). Poza tym tylko niektóre wzory umundurowania są zastrzeżone dla armii. Np. Helikon robi mundury w polskim kamuflażu i są ogólnodostępne ;-)
ZEB'U
ODPOWIEDZ