Killhouse Ustrzyki Dolne ODWOŁANE

Gdzie? Kiedy? O której?

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Awatar użytkownika
patryko
Posty: 253
Rejestracja: 13-08-2012, 09:28

Killhouse Ustrzyki Dolne ODWOŁANE

Post autor: patryko »

STRZELANIE ODWOŁANE Z POWODU NISKIEJ FREKWENCJI



Obrazek

Team Airsoft Sanok, zaprasza na niedzielne strzelanie w Ustrzykach Dolnych!

PROSIMY O PRZYJAZD NA MIEJSCE ZBIÓRKI W CYWILNYCH CIUCHACH. NA MIEJSCU JEST CZYSTO, BEZ PROBLEMU MOŻNA SIĘ PRZEBRAĆ. HALA, W KTÓREJ SIĘ STRZELAMY, JEST POZA ZASIĘGIEM JAKICHKOLWIEK OSÓB CYWILNYCH (TEREN PRZEMYSŁOWY). O CHOWANIU REPLIKI W POKROWIEC CHYBA NIE MUSZĘ MÓWIĆ.


Zbiórka na terenie stacji Orlen (49.421529, 22.565923) -8:00
O 8:20 wyjeżdżamy na miejscówkę (w razie spóźnienia, proszę o telefon - 785536775)

START ROZGRYWKI - 9:00

Na terenie gry obowiązuje BEZWGLĘDNY zakaz rozbijania szyb, pirotechniki i spożywania alkoholu!

Będziemy się chronować. Limit jaki przewidujemy to 350 fps z WARUNKOWYM dopuszczeniem replik o mocy MAX do 370 fps!. Oczywiście, tylko ogień pojedynczy. Rekomendujemy wzięcie maski na twarz.

Regulamin killhouse'u będzie dostępny dla wszystkich graczy na miejscu.

Wstęp na killhouse - 5 zł (jest to symboliczna opłata, za którą "opłacamy" miejscówkę dobrym trunkiem)

Wstęp od 16 roku życia TYLKO ze zgodą, podpisaną przez oboje rodziców!

Film: https://youtu.be/je_WtDSM4mE

max ilość graczy: 30
LISTA:
1.Patryko
2.Filet
3. Gerard
4. Konrad
5. Szymon
6. MateuŚ
Ostatnio zmieniony 12-03-2022, 14:02 przez patryko, łącznie zmieniany 2 razy.
tactic.
Gabriel
Posty: 232
Rejestracja: 18-07-2015, 10:02
Lokalizacja: Jaslo

Post autor: Gabriel »

Ja rozumiem że różni ludzie mogą mieć różne podejście do obecnej sytuacji ale jeżeli na jakimś Forum/Grupie zostały strzelanki zawieszone z powodów oczywistych i dla tego że jesteśmy dość blisko granicy to wypadało by się dopasować i nie umieszczać informacji/zaproszeń na strzelania na tej grupie zwłaszcza jak teren jest jeszcze bliżej granicy. Ja nie bronię nikomu organizować strzelań ale można napisać takie zaproszenie na grupie gdzie nie zostały zawieszone strzelania.
Loczekk
Posty: 297
Rejestracja: 17-03-2017, 17:47
Lokalizacja: Kraków, Jasło

Post autor: Loczekk »

Gabriel, nie rozumiem czemu ktoś "ma się dopasowywać".
Okej Spas zawiesił strzelanie ale spas nie rządzi światem chcą chłopaki strzelać niech strzelają nie dajmy się zwariować, wojna wojna ale żyjmy jak normalni ludzie... Oni organizują oni biorą za to odpowiedzialność.
Gdyby tylko było bliżej sam chętnie bym pojechał
Awatar użytkownika
patryko
Posty: 253
Rejestracja: 13-08-2012, 09:28

Post autor: patryko »

Hala, na której się strzelamy to zamknięty obiekt, NIKT nas nie będzie widział. Sytuacja na świecie swoją drogą, ale nie dajmy się zwariować...
tactic.
Gabriel
Posty: 232
Rejestracja: 18-07-2015, 10:02
Lokalizacja: Jaslo

Post autor: Gabriel »

Zacytujcie mi proszę fragment w którym napisałem żeby się dopasować i nie organizować żadnych strzelanek.
Loczekk
Posty: 297
Rejestracja: 17-03-2017, 17:47
Lokalizacja: Kraków, Jasło

Post autor: Loczekk »

Gabriel pisze:wypadało by się dopasować i nie umieszczać informacji/zaproszeń na strzelania na tej grupie zwłaszcza jak teren jest jeszcze bliżej granicy.
prosze
Gabriel
Posty: 232
Rejestracja: 18-07-2015, 10:02
Lokalizacja: Jaslo

Post autor: Gabriel »

przeczytaj to jeszcze raz
Awatar użytkownika
Quiet_V17
Posty: 69
Rejestracja: 12-10-2018, 20:32
Lokalizacja: Osobnica / Jasło

Post autor: Quiet_V17 »

Panowie, po co robić sobie nawzajem problemy. Sytuacja jest taka a nie inna i w pełni zrozumiałe jest podejście Zeba żeby zawiesić strzelanki SPASu. Nigdzie nie było wzmianki o tym żeby inne drużyny nie zapraszały na forum na swoje strzelania. Więc nie dajmy się zwariować i naskakiwać na innych. Jest to kompletnie bezsensowne i nie potrzebne.
Awatar użytkownika
patryko
Posty: 253
Rejestracja: 13-08-2012, 09:28

Post autor: patryko »

Gabriel, odróżnij, proszę strzelanie w lesie, gdzie parunastu chłopów biega z replikami a strzelanie na zamkniętym obiekcie, gdzie podkreślam jeszcze raz, NIKT nas nie będzie widział.

Sytuacja jest, jaka jest. Airsoft dla niektórych ludzi może być sposobem na "wyrzucenie" niektórych rzeczy z głowy, tym bardziej w takim czasie, nie zamykajmy sobie drogi do odetchnięcia od codzienności. Jako organizator strzelania, nie widzę podstaw do zaprzestania działania. Z całym szacunkiem, doskonale wiemy, jaka jest sytuacja na naszym terenie i na co możemy sobie pozwolić.
Oczywiście jeśli Zebu będzie przeciwny umieszczaniu informacji o strzelaniu na killhousie, to takowych nie będę zamieszczał.

Dbajcie o swoje zdrowie psychiczne ;-)
tactic.
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Widzę, że bez mojej opinii się nie obejdzie :mrgreen: (i dobrze) dziękuję, że mam wśród Was autorytet i wsparcie. Zawiesiłem chwilowo naszą aktywność z wiadomych przyczyn na terenach leśnych żeby nie kłuło ludzi w oczy i żeby nie "kusić losu" . Gdybym dysponował w naszym rejonie jakąś halą pewnie też byśmy się strzelali, ale już ostatnio jak byliśmy w lesie ludzie się krzywo patrzyli, dlatego taka decyzja. Jak zrobi się cieplej spotkamy się na "bunkrach" w Łączkach pod pretekstem sprzątania lasu z zachowaniem odpowiednich pozorów ;-) Puki co pozdrawiam wszystkich, a tym, którzy mają warunki do zabawy życzę udanego wypoczynku!

Ojciec Założyciel
ZEB'U
ODPOWIEDZ