Gdzie? Kiedy? O której?
Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu
-
dudish
- Posty: 330
- Rejestracja: 17-04-2014, 18:36
- Lokalizacja: Krosno
Post
autor: dudish »
Może ma ktoś ochotę powymieniać kompozyt na "starym" roku? Fajnie jakby się uzbierało parę osób bo nawet w 6 można pohasać po lesie
Jak wyżej:
Start: 9.30
Stacjonarnie na bunkrach!
Dojazd:
https://www.google.com/maps/dir/%C5%81% ... FQAw%3D%3D
Lista:
1. Dudish
2. Mazor
3. Mike
5. Nesmo + 1
6. Rogi
7. ..
"One hi-cap, one kill"
-
Mazor
- Posty: 2038
- Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
- Lokalizacja: Frysztak
Post
autor: Mazor »
Bede
-
Mike
- Posty: 21
- Rejestracja: 11-10-2018, 15:20
- Lokalizacja: Frysztak
Post
autor: Mike »
Bede
-
mesmo
- Posty: 5
- Rejestracja: 22-07-2023, 21:32
Post
autor: mesmo »
Będę na 70% i jeszcze jedna osoba